Nenechte se během práce rozptylovat bolestí

Trávíte mnoho času sezením u počítače, či v kanceláři? Trápí Vás potom bolesti zad? Pak Vás ujišťujeme, že nejste jediní a tento problém trápí velkou většinu lidí se sedavým zaměstnáním. Je to způsobeno převážně špatným držením těla během sezení. Zatímco dříve se byla práce převážně manuální a většina lidí tak byla neustále na nohách, v dnešní době je mnoho lidí nahrazeno stroji a přibilo tak prací, které se provádějí v kanceláři, kde se stroje obsluhují. Jak tedy zatočit s bolestí zad, která je tak nepříjemná? Skvělým řešením je pořídit si zdravotní kancelářské křeslo.

Posilujte během sezení

Zajímá Vás, v čem se liší zdravotní kancelářské křeslo od toho běžného? Anatomickým tvarem sedáku i opěrky dnes disponuje značná část kvalitních křesel, takže v tom to není. Velký rozdíl je ale v aktivním sedu, ke kterému nás nutí sedák jako nestabilní plošina, či takový, který má tvar poloviny míče. K čemu tak dochází?

  • Posilování svalů pánve, bránice, břicha i zad
  • Držení vzpřímeného sedu

Na takovém sedáku musíte totiž neustále udržovat rovnováhu a tím svaly posilujete, ačkoliv zrovna sedíte. Tím se Vaše záda udržují zdravá. Dalšími velmi důležitými prvky zdravotních křesel jsou jistě nastavitelné područky, neboť i nesprávná poloha paží může vést k problémům s krční páteří, či k tenisovému loktu.
Máme pro Vás internetový obchod s velmi širokou nabídkou nejen zdravotních křesel, ale také luxusních kancelářských židlí, zdravotních kancelářských židlí a další druhy sedacího nábytku do kanceláře. Velmi pěkný design všech židlí a křesel Vám umožní vybrat si do Vaší kanceláře takové, které se tam budou perfektně vyjímat.

Neváhejte si vybírat nádherné a kvalitní židle, či křesla do kanceláře, a dopřejte si tak pohodlné a zdravé sezení a za skvělé ceny.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.