Vánoční výzdoba inspirace – víme, jak nastolit jedinečnou atmosféru!

Čtete správně? Nespletli jsme se v načasování? Proč byste se měli v době, kdy léto teprve vrcholí, zabývat vánočními dekoracemi? Třeba právě proto, abyste v době Vánoc měli pohodu a nemuseli ztrácet čas náročnými přípravami. Možná jste loni sami sobě slíbili, že to napříště nenecháte na poslední chvíli. Nedá se nic dělat, ideální doba na vánoční „předpřípravu“ je právě teď. Přečtěte si následující tipy a budete mít jasno!

Zaručené tipy na vánoční výzdobu – méně může být více

V podstatě máte dvě možnosti. Tou první je pestrobarevná směs světýlek, která vypadá jako cirkus. Každého zaujme, ale jen někoho v tom dobrému smyslu slova. Mnohem lepší podívanou představují jemnější a vkusná světýlka. Ale kde se po takovém osvětlení pohlédnout? Na tržnicích je pravděpodobně nenajdete. Těm se raději vyhněte i z dalšího důvodu – u zboží pochybného původu vám nikdo nezaručí bezpečnost.

Vybíráme vánoční osvětlení, pěkně krok po kroku

Nechcete při výběru světýlek šlápnout vedle? V tom případě si vyberte jednu hlavní barvu (sázkou na jistotu je bílá, ale chybu neuděláte ani se světle modrou). Celkový počet barev by neměl být vysoký, ideální jsou dvě nebo tři. Jako doplňkové osvětlení se hodí sytější barvy v podobě červené, zelené a modré. Podstatné je, aby vánoční výzdoba bytu odpovídala bezpečnostním standardům. V žádném případě nepoužívejte výrobky určené do interiéru venku.

Vašim cílem by měla být pěkná, ale decentní podívaná. Nevíte-li, jak na to, vezměte si k srdci tyto tipy na vánoční výzdobu.

Vánoční výzdoba bytu by měla korespondovat s venkovním osvětlením. Pokud si přeci jen potrpíte na extravaganci, bude se vám líbit LED osvětlení s příznačným názvem meteorický déšť. Krok vedle neuděláte ani s holografickou 3D lucernou. Všechny zmíněné dekorace a vánoční osvětlení najdete u známého prodejce t-zbozi.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.