Skleněné dveře vnesou novou energii do každé místnosti

Skleněné dveře jsou tou nejlepší volbou pro všechny, kteří právě teď zařizují nové bydlení podle nejnovějších bytových trendů nebo jen chtějí originálně osvěžit svůj stávající interiér bez velkého manévrování. Zkuste výměnu dveří. Nechte se inspirovat sklem a dejte i dveřím tvář, která ukáže váš styl.

Skleněné dveře výrazně odlehčí a osvěží interiér

Sklo vyvolává dojem křehkosti a elegance. Proto bez ohledu na to, jestli zvolíte matnou nebo čirou variantu skleněných dveří, vždy budou působit jako umělecké dílo, které je šperkem každé místnosti a opticky prostor zvětší.

sklenene dvere

Rádi pro vás vytvoříme dveře s vlastním motivem

Nemusíte dělat kompromisy mezi vlastní představou a nabízenými návrhy, stačí přijít se svým originálním nápadem a skleněné dveře pro vás vytvoříme. Stačí si jen vybrat některou ze standardních šířek. Kvalitní nerezové kování dveřím dodá styl. Mimo klasických křídlových můžete zvolit i skleněné posuvné dveře.

Nejen dveře ale i stěny můžete ozdobit také grafosklem

Grafosklo jistě udělá radost všem, co mají rádi barevnější svět. Grafosklo nemusí nutně zdobit jen dveře, výborně se také hodí jako praktická omyvatelná dekorace na stěnu u kuchyňské linky.

Vyzkoušejte i vy jak velkou proměnu ve vašem způsobí skleněné dveře a otevřete ty staré novým možnostem.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.