Zdravé sezení na kancelářských židlích Alba

Říká se „zdraví nade vše“ a proto byste neměli podceňovat výběr kancelářské židle. Pokud se vám zdá tato investice neopodstatněná, přesvědčíme vás o opaku. Dlouhodobé posedávání na neergonomickém křesle vede k bolestem hlavy a páteře, neustálému pocitu únavy, poruchám krevního oběhu a dalším velmi nepříjemným problémům. Nesprávné držení těla je zároveň „zabijákem“ koncentrace a tedy i efektivity práce. Mohli bychom pokračovat, ale raději vám doporučíme židle, které nabízí kombinaci moderního designu, vynikajících ergonomických vlastností a přijatelné ceny.

Zaměřili jsme se na kancelářské židle Alba a vybrali několik zajímavých modelů, které se budou ve vaší kanceláři nebo pracovně vyjímat!

1) Alba Palermo

Alba Palermo je pohodlné kancelářské křeslo střední třídy, které si můžete modifikovat dle svých představ a přání. Nebude-li vám vyhovovat standardní plastové provedení, můžete si připlatit za dřevěné područky a kříž, kombinaci polyuretanových područek a chromovaný kříž a v neposlední řadě také za mechanismus assist-block s posunutou osou houpání o 160 mm směrem vpřed, možnost nastavení houpání a pětipolohovou aretaci. Navíc si můžete vybrat také druh potahu (včetně kůže) a čtyř různých dřevin (buk, ořech, mahagon, třešeň). Základní cena je 4 350 Kč.

Aleba Palermo Šéf

2) Alba Joo

Pokud vám design křesla Alba Palermo připadá příliš usedlý, vsaďte na ultramoderní look kancelářské židle Alba Joo. Ta již na první pohled budí dojem, že má mnohem urozenější charakter než klasické židle s pořizovací cenou v řádu několika set korun. Zajímají vás fakta a čísla? Sdělte své páteři, že ji dopřejete extrémně komfortní křeslo s prodyšným opěrákem, sedákem, 3D podhlavníkem, 4D područkami a synchronní mechanikou. Kříž je vyroben z leštěného hliníku, což umocňuje celkový dojem. A kolik tento krasavec stojí? 12 088 Kč.

Alba Joo

Tip: Výše uvedené modely kancelářských židlí Alba najdete ve specializovaném e-shopu www.arris.cz. A mimo jiné také spoustu dalších kvalitních židlí a křesel do kanceláře, pracovny i domácnosti.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.