S pomocí Jumbo Stěhování přestěhujete… COKOLIV!

Stěhování, kdo by se do něj hrnul? Jenomže někdy není jiná možnost, než se do procesu balení, demontáže, přepravy, vybalování, montáže s vervou pustit. Ale co když na to sami nestačíte? Těžká břemena atypických rozměrů pravděpodobně s pomocí přátel nepřemístíte, takže vám nezbude, než se obrátit na profesionály. Jejich pomoc se samozřejmě vyplatí využít i v případě, že do nového bydliště přesun klavíru nebo rozměrnějšího nábytku neplánujete. Stěhováci vám ušetří spoustu nervů, času a dost možná i peněz. Ti z renomované společnosti Jumbo Stěhování s.r.o. určitě!

Pro vás neřešitelný úkol, pro stěhováky denní rutina

Majetek, který se vejde do několika igelitových tašek, zvládnete přestěhovat svépomocí. Nicméně rozsáhlý inventář nábytku a zařízení je skutečně lepší svěřit někomu, kdo zaručí naprosto bezproblémovou přepravu. Tím spíš, pokud seznam položek čítá něco opravdu velkého a těžkého. Stěhování těžkých břemen je pro Jumbo Stěhování každodenním chlebem a nezaskočí je žádná hmotnost či rozměry. Ať už jde o zmíněné křídlo nebo třeba replika slavné sochy, náklad dopraví na druhý konec republiky, případně i za zahraničí (firma stěhuje v rámci celé EU).

Celá akce začne sestavením detailního plánu, kterého se budou stěhováci držet. Vzhledem k letitým zkušenostem v oboru se žádných komplikací bát nemusíte.

Jumbo Stěhování nabízí kompletní servis, nebudete muset balit ani demontovat nábytek

Přemístění věcí je jedna věc, ale co když nemáte čas na balení, demontáž a další činnosti spjaté se stěhováním? Nevadí, stěhováci se postarají o vše potřebné. Dokonce zajistí likvidaci věcí, které si na novou adresu brát nebudete.

Pražská stěhovací služba si hravě poradí s byty, domy i kancelářským komplexem. Specialitou je stěhování strojů do hmotnosti až 300 tun. Pochybujete snad, že by stěhováci nezvládli rutinní činnosti, když si poradí i s tak těžkými předměty? Ať už jsou vaše požadavky jakéhokoliv charakteru, spolehněte se na individuální přístup, šetrné zacházení a nadstandardní služby, na které jinde nenatrefíte. Další informace najdete na www.jumbo-stehovani.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.