Připravte se na prosluněné víkendy. Co by na vaší zahradě nemělo chybět?

Krásné počasí není zárukou toho, že budeme na zahradě trávit mnohem více času než doposud. Aneb co si počít venku, když si není na co sednout? Navíc nás může svými ostrými paprsky potrápit sluníčko… Kam tím míříme? Pokud jste si doposud nepořídili stylovou soupravu zahradního nábytku a navrch slunečník, měli byste to rychle napravit. A proč si nedopřát prvotřídní produkty, které snoubí bezkonkurenční poměr ceny a kvality? Skepse stranou, značka Doppler je na trhu již od roku 1947 a na její produkty narazíte i ve velkoobchodních řetězcích jako OBI, Bauhaus nebo Mountfield.

Společnost Doppler byla založena v druhé polovině 50. let minulého století jako malá rodinná firma. Dnes má několik dceřinných firem a importuje své zboží v rámci Evropy i mimo ní. Svou pobočku má také u nás a vyrábí se zde polstry na zahradní nábytek a části slunečníků. Ale protože nejste na hodině dějepisu, vraťme se k tomu podstatnému. Čím Doppler vybočuje z průměru?

Máte na čem sedět? Aneb bez zahradního nábytku to zkrátka nejde

Při pohledu na zahradní nábytek zaplesá srdce každého estéta. Povedený design a možnost volby mezi širokým spektrem materiálů a jejich kombinací je vskutku lákavý. Vyberete si umělý ratan, dřevo ocel, nebo imitace z kvalitního plastu? Celkový dojem umocníte pomocí vhodně zvoleného polstrování. Může se jednat o kvalitní sériovou výrobu, nebo individuální vyhotovení na míru. Co byste řekli na podušky s potiskem dle dodané předlohy?

zahradni-nabytek

Ve stínu slunečníku

A nezapomeňte ani na ochranu před sluníčkem. Ostatně k čemu by vám byl pohodlný zahradní nábytek, kdyby vás při odpolední relaxaci neustále popichovalo sluníčko? Efektivní a cenově dostupné řešení představují slunečníky. Doppler je vyrábí v mnoha provedeních a rozměrech a je jen na vás, zda sáhnete po klasice či populárním výkyvném deštníku. Anebo si nakonec pořídíte stylovou sluneční clonu? I ta je totiž nedílnou součástí portfolia.

vykyvny-slunecnik

Ucelenou nabídku produktů najdete na www.doppler.cz. Prodejce nabízí produkty přímo od výrobce (mimo jiné také kvalitní deštníky) a vy si je můžete objednat z pohodlí domova za neodolatelné ceny. Už se nemůžete dočkat, až si začnete užívat relaxaci na zahradě naplno?

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.