Jak vybrat správnou postel?

Člověk, který spí osm hodin denně, stráví v posteli třetinu svého života. A to je značný důvod, proč si vybrat kvalitní a pohodlné lůžko. Vedle komfortní matrace a lamelového roštu byste měli upoutat pozornost na výběr postele. Ta by vám měla vyhovovat ve všech ohledech – od ceny až po design.

Velké oblíbenosti se těší manželské postele z masivního dřeva, jež jsou k dostání v mnoha designových variacích. Uspokojí milovníky honosných prvků i minimalistického stylu. Svým vzhledem vynikají čalouněné postele, u nichž si můžete pohrát se zajímavými barvami a vzory. A v neposlední řadě trh nabízí kovové postele pyšnící se vysokou pevností, trvanlivostí a tvarovou stálostí.

Pokud preferujete postele české výroby, můžete se obrátit na internetový obchod Czvyrobky.cz, jehož sortiment zboží zahrnuje postele čalouněné, kovové, z masivu, z lamina i patrové. Nechybí luxusní kousky a postele s úložným prostorem. A e-shop nezapomíná ani na děti a nabízí jim exkluzivní jednolůžka a patrové postele.

Čalouněná manželská postel Ivo

Jestliže disponujete omezeným rozpočtem, ale nechcete podcenit kvalitu, doporučujeme manželskou postel Ivo. Její cena je neuvěřitelných 7 990 Kč. K dostání jsou tři šířky tohoto modelu – 150, 160 a 180 cm, přičemž všechny rozměry jsou za stejnou cenu. Tato čalouněná manželská postel je potažena omyvatelnou EKO kůží. Na lamelové rošty jsou položeny matrace se sendvičovým jádrem, přičemž každá má nosnost 120 kg. Nechybí ani velký úložný prostor, jež je přístupný zboku.

calounena-postel-ivo

Pohovka a postel v jednom Mona A

Pakliže máte spojený obývací pokoj s ložnicí kvůli nedostatku místa v bytě, nabízí se vám rozkládací postel Mona A. Přes den bude sloužit jako stylová pohovka, v noci jako kvalitní postel. Toto řešení se nabízí do malých bytů, chatek, ale hodí se i do dětských pokojů.

rozkladaci-postel

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.