Matrace rozhoduje o kvalitě spánku. Kvalitní kousky od Matexu nyní se slevou!

Trápí-li vás bolesti zad a hlavy, hledejte příčinu ve vaší posteli. Položte si otázku, zda vám stávající matrace poskytuje adekvátní pohodlí. Vzhledem k tomu, že člověk stráví na posteli průměrně třetinu života, se vyplatí investovat do kvalitního výrobku. Nyní ho můžete mít se slevou ve výši až 52 % – stačí se po něm poohlédnout u českého výrobce Matex, který nabízí všechny obvyklé rozměry i matrace na míru.

Sendvičová matrace s paměťovou pěnou za super cenu

Kvalitní matrace není levná záležitost, ale když nakoupíte v rámci slevové akce, ušetříte nemalou částku. Skvělou volbou jsou české ortopedické sendvičové matrace Raketa z paměťově pěny. K charakteristickým znakům patří rozdílná konstrukce stran a masážní anatomické zóny nižší střední a střední tuhosti. Díky 7 zónovému systému bylo dosaženo maximálního možného komfortu a optimálních ortopedických vlastností.

Strana VISCO RELAX z paměťové pěny vyšší objemové hmotnosti nabízí odlehčující efekt ulevuje tak namáhaným kloubům. Díky jemnému masážnímu efektu dochází k úlevě stresem napjatých svalů. Druhá strana – RELAX RAKETA SOFT – je měkčí, což uvolnění svalstva násobí.

Matrace Raketa je k dostání ve výškách od 14 do 20 cm a výrobce na ni poskytuje záruku na tři roky. Lze ji uložit na lamelové pevné i polohovatelné rošty, ale také na laťkové nebo motorové rošty.

Spolehlivému prodejci můžete důvěřovat

Firma Matex prodává kvalitní české matrace přes 23 let a má skladem všechny standardní velikosti. V případě požadavku na méně tradiční rozměr zajistí dodání přímo u výrobce. A preferujete-li nákup v kamenné prodejně, můžete se vydat do některé z 11 poboček napříč celou Českou republikou. Ochotně vám zde poradí kvalifikovaný materiál a doporučí vhodný model na základě vašich požadavků.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.