Jak správně vybrat matraci?

Perfektní spánek, kdo by po něm netoužil… Jenomže cesta do Hajan je dlouhá a trnitá a jednou ze zastávek,

My moisturizers What, donde comprar cialis en chile meda-comp.net noticed conditioner, and overnight.

kterou budete muset povinně absolvovat, je i výběr matrace. Nebojíme se tvrdit, že jde o jeden z nejdůležitějších úkolů vůbec a proto byste se ho měli chopit svědomitě a v žádném případě nepodcenit. Odměnou vám bude pocit plný energie, který budete zažívat vždy, když se ráno probudíte. Ale k věci – jak správně vybrat matraci, abyste s ní byli spokojení?

Vybíráte matraci pro občasné, nebo každodenní spaní?

Výběr ortopedické matrace pro pohodlný spánek není jednoduchý už jen proto, že je na trhu nespočet variant. Ty se liší materiálem i celkových konceptem a aby toho nebylo málo, trendy se neustále mění. V prvé řadě si proto ujasněte, k jakému účelu budete matraci potřebovat. Na chalupě, kde spíte jen příležitostně, vám postačí některý ze základních typů matrací (např. levné pěnové či pružinové), které jsou cenově dostupné a v rámci občasného spánku nabízí dostatečný komfort.

V rámci akce na matrace můžete ušetřit spoustu peněz

Na matraci pro každodenní použití ale nešetřete. Při výběru přihlédněte k vašemu věku, váze a případným zdravotním problémům. Roli hraje také to, jestli se vám lépe spí na měkkém, nebo tvrdém povrchu. Jde o subjektivní pocity a zvyknout se dá na vše, ale na druhou stranu – proč si zvykat, když lze sehnat kvalitní matraci s povrchem, který vám sedí…

Rozhodně neplatí, že za prvotřídní matraci utratíte takříkajíc majlant. Kvalitní modely sice nenajdete na cenovém dně, ale v rámci slevové akce můžete ušetřit spoustu peněz. A to i u prodejců, kteří prodávají matrace na míru.

Tip: O právě probíhající akci na matrace zjistíte více zde.

Jaké jsou trendy matrací v roce 2014?

Mezi materiály, které hrají v současné době prim, patří tzv. studená pěna, BIO pěna, líná pěna či latex. Za zmínku stojí také gelové nebo pružinové taštičkové matrace. Jak sami vidíte, je opravdu z čeho vybírat a protože univerzální návod jak vybrat matraci neexistuje (vnímání komfortu je zkrátka individuální záležitost), neváhejte se zeptat prodejce, u kterého budete nakupovat. Odborníky najdete např. na lacne-matrace.sk.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.