Skleněné zábradlí se stává současným trendem novodobé architektury

Zaměřme se v dnešním článku na prvky moderní architektury, které jsou v posledních letech ovlivněny touhou po světlém a především pak prostorném prostředí. V současném stavitelství se přední architekti opírají o nejrůznější materiály, sklo se však stává jasnou volbou ve chvíli, kdy se snaží do daného místa vnést osobitou eleganci. Nejčastěji se pak používá při výstavbě zábradlí v patrech a na schodišti. Skleněné zábradlí umí bez jakéhokoliv nátlaku vytvořit příjemné prostředí bez rušivého podtextu. Je bezpečné, vzdušné, nekryje světlo a odolá i zvýšené mechanické námaze.

Podívejme se na hlavní výhody tohoto typu zábradlí, které vám dokáže vyhotovit a namontovat zkušená společnost Equipe. V případě potřeby vám vypracuje i několik zajímavých návrhů a zajistí pozáruční servis.

Skleněné zábradlí přece nemůže být bezpečné

Lidé se o skleněné zábradlí sice zajímají, ale stále v něj nemají vytvořenou důvěru a bojí se jeho snížené bezpečnosti. Vše pramení z nedostatečné informovanosti a mylných představ o pevnosti struktury materiálu, z kterého se zábradlí vyrábí. Sklo je křehké, proto výroba podléhá moderním procesům, na jehož konci stojí vytvrzený materiál splňující veškeré bezpečnostní předpisy stanovené normou.

Kam se skleněné zábradlí hodí?

Skleněné zábradlí se nejvíce hodí do moderních interiérů, kde v kombinaci s kovem vytváří nejkrásnější kompozici, ovšem je třeba počítat s vyšší investicí. Existují i další neméně atraktivní alternativy využití. Sklo působí vzdušným dojmem a propouští i světlo, takže je vhodné k instalaci do menších prostorů.

Při hledání kvalitního výrobce buďte opravdu opatrní a zvolte si zkušené profesionály, kteří se o vás postarají od prvotního naplánování až po výslednou odbornou montáž. Na českém trhu se mezi přední výrobce s dlouholetou historií řadí značka Equipe.

Proč právě Equipe?

Jednoznačná výhoda společnosti jsou bohaté zkušenosti sahající do počátku vzniku České samostatné republiky po roce 1993. Dalším důkazem skvělých služeb je rozsáhlá referenční stopa s pozitivními ohlasy, za nimiž stojí spokojení zákazníci. V případě, že si nevíte rady, hledáte pomoc nebo informace, obraťte se přímo na pracovníka společnosti, který se o vás postará a domluví s vámi vše potřebné.

Více informací naleznete na stránkách www.equipe.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.