Moderní obrazy nepatří jen do obýváku

A zase jsme u těch detailů, bez kterých to nebude nikdy ono. Podíl na celkové atmosféře, kterou v interiéru nastolíme, má v podstatě vše, co je jeho součástí. Některé prvky mu udávají směr a jiné se starají o to, aby byl charakter místnosti ještě o něco vytříbenější. Ale proč chodit kolem horké kaše, raději se rovnou zaměříme na dekoraci, která má lidském obydlím čestné místo již od nepaměti. Tak schválně – kolik obrazu visí na vašich zdech? Jeden, dva… nebo snad žádný? V tom případě vám nezbude, než vše urychleně napravit. Interiéru bez obrazů totiž nikdy dokonalý nebude.

Vyberte si některý z několika set tisíc motivů v online galerii obrazů

Co na tom, že se vaše bydlení nese v duchu moderny. Nikdo vás také nebude přemlouvat, abyste si na zeď pověsili dobový portrét vašeho dědečka. Obrovská výhoda obrazů spočívá v jejich variabilitě a je jen na vás, po jakém motivu sáhnete. Inspirovat se můžete na UměníSvěta.cz – internetová galerie nabízí prodej obrazů online a je jen na vás, který z 340 000 motivů nakonec skončí ve vašem virtuálním nákupním košíku. Ano, čtete správně, přesně takové množství tištěných reprodukcí slavných děl, fotografií či plakátů čeká na to, až si z nich vyberete i vy.

Art Deco

Plátno už máte? Nechte si obraz zarámovat online!

Disponujete-li vlastním potištěným plátnem, ať už vlastní či cizí tvorby a sháníte stylový rám, využijte rámování obrazů online. Internetová galerie obrazů nabízí levné minimalistické, ale také propracované rámy a díky možnosti vizualizace okamžitě uvidíte výsledek. Tuto službu vám nenabídnou ani v kamenném obchodě. Můžete vybírat, zkoušet, komponovat…

Hlavně když to ladí

Vraťme se však ještě na chvíli k obrazům samotným. Budete-li vybírat motiv tak, aby korespondoval s charakterem místnosti, nemusíte se je bát umístit kdekoliv. Obrazy se hodí do obývacího pokoje, stejně jako do kuchyně či spojovacího koridoru. Záležet si dejte také na výběru typu rámu. Pokud jste si nedávno pořídili nové interiérové dveře, nebylo by od věci, kdyby s nimi rám barevně ladil.

Při ladění rámu a ostatních interiérových prvků samozřejmě můžete postupovat i opačným způsobem. Jste-li spokojení s barvou obrazového rámu a chcete-li, aby byly všechny dekorace i funkční prvky v dokonalé harmonii, vyhledejte takové, jejichž barevný odstíny se navzájem doplňují. Krásné a cenově dostupné kliky do dveří koupíte zde.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.