Vrata či brána bez pohonu? Dopřejte si zasloužený komfort

Po dlouhém dni jste se vrátili z práce domů, ale ještě než zaparkujete v garáží, musíte vystoupit z vozu, otevřít bránu a garážová vrata. Pak konečně zaparkujete a než zamíříte za svou milovanou rodinou, absolvujete proces ještě jednou, ovšem tentokrát budete zavírat. Kdyby nepršelo jako z konve, zřejmě by vám to tak nevadilo… Pokud podobnou situaci zažíváte až příliš často, máte nejvyšší čas, abyste si pořídili automatický pohon pro bránu i vrata.

Ovládání vrat a bran je velmi komfortní. Pohony jsou uzpůsobeny pro každodenní provoz a rozhodně se nemusíte bát, že se během krátké doby porouchají. Naopak – kvalitní pohony vrat a bran odolají mrazu, spádové vodě i výrazným teplotním výkyvům.

Pro nová, nebo starší vrata či bránu?

Máte starší vrata či bránu? Nevadí, odborníci realizují pohony pro nové i starší typ, a to vždy na základě přesného měření a výpočtu váhy konstrukce, jejího technického řešení a očekávaného zatížení.

Na koho se obrátit?

S ohledem na množství firem, které se realizací pohonů zabývají, není snadné vybrat tu správnou. Chcete-li mít jistotu, že výsledek dopadne dle vašeho očekávání, svěřte zakázku zkušeným technikům z FRAMI CZ, s.r.o. Písek. Společnost je na trhu téměř čtvrt století a 20 let má ve svém sortimentu také garážová vrata a brány.

Pohony křídlových bran jsou vysoce odolné a fungují bez jakýchkoliv problémů v teplotním rozmezí od -20 až po 45 °C. To samé platí také pro pohony posuvných bran. Oba typy jsou konstruovány s ohledem na maximální bezpečnost provozu – v případě výpadku elektrického proudu lze použít klíč a odemknout bránu mechanicky.

Stejně bezpečné jsou také pohony garážových vrat. Vrata můžete dle potřeby otvírat automaticky i manuálně.

Chcete se dozvědět více? Informace a fotogalerii realizovaných zakázek najdete na www.vrata-frami.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.