Není nad originální obraz. Ale kde se po umění poohlédnout?

Pustili jste se do rozsáhlejší rekonstrukce a na jejím konci jste došli k závěru, že výsledku k dokonalosti ještě něco chybí? Pokud vaše bydlení vypadá jako z katalogu, ale přesto z něj čiší jakýsi neosobní dojem, máme pro vás radu. Pravděpodobně jste jen zapomněli na stylové dekorace, díky kterým se atmosféra vaší domácnosti změní k nepoznání. Ale po jakých kouscích sáhnout? Máte-li vkus a úroveň, vyhněte se laciným tretkám z diskontu a otevřete dveře pravému umění. Opravdu jste nikdy netoužili po něčem, co máte jen vy? Originální obrazy si zamilujete na první pohled!

Stěny nesmí zůstat prázdné

Na holé stěny je žalostný pohled. Nabízí se poměrně mnoho způsobů, jak je vyzdobit, ale běžné dekorace zkrátka nemohou uspokojit náročného estéta. Nechte fototapety a samolepky ostatním a zamiřte do online galerie s jedinečnými uměleckými kousky. V nabídce najdete abstraktní obrazy, grafiky, skleněné dekorace, fotografie a v neposlední řadě módu a keramiku. Ve všech případech jde o krásné věci, na které se budete každý den rádi koukat.

Proč si zamilujete Artpit?

Prodejní galerii Artpit jsme se rozhodli představit proto, že zprostředkovává prodej velmi kvalitních výstupů od českých a slovenských umělců. Jedná se o skutečné originály a nikoliv reprodukční díla. Hledáte-li jedinečnost a osobitost, pak jste na správné adrese. Z více než 1400 uměleckých děl si určitě vyberete. Můžete si je prohlížet položku po položce, nebo zamířit do některé z kategorií. Případně se obrátíte na provozovatele a necháte si doporučit malované obrazy či jiné umělecké předměty na míru svým požadavkům.

Nákup probíhá standardně jako v e-shopu, ale můžete si domluvit osobní schůzku a přijet se na umělecké předměty podívat osobně. A protože se stává, že v galerii obraz působí lépe než tam, kde je následně umístěn, samozřejmě lze uplatnit standardní vrácení zboží do 14 dnů. Tak směle do toho!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.