Vestavěné skříně vám ušetří spoustu místa. Navíc vypadají skvěle!

Dostat do menšího bytu všechen potřebný nábytek může být pořádný oříšek. Pokud máte spoustu věcí a málo úložného prostoru, měli byste se zaměřit na praktické vestavěné skříně – naskládáte do nich mnohem více věcí a zajistíte, aby vám doma zbylo dost místa. Nepřekonatelně praktické? Ano, právě takové vestavěné skříně jsou.

Byt není nafukovací, ale prostor může dojít i v poměrně velkém rodinném domě. A i kdybyste měli stále místa dost, není jediný důvod, proč si z prostoru zbytečně ukrajovat, když můžete sáhnout po něčem tak elegantním. Vestavěné skříně využívají potenciál prostoru a v případě zakázkové výroby se vejdou i do míst, kde by se katalogová skříň nevešla.

Sami si vyberete cenu i kvalitu

Velkou výhodou vestavěných skříní na míru je, že si dle finančních možností určíte výslednou cenu. Sami si zvolte kvalitu a druh materiálu, doplňky a další volitelné prvky. Výsledek bude přesně odpovídat vašim představám – nebudete se muset uchylovat k žádným kompromisům.

Cenově dostupné řešení pro každého

Máte strach z vysoké ceny? Pak se vám budou líbit tyto levné skříně za velkoobchodní ceny od výrobce, které si můžete nakonfigurovat online. Vyberete si požadované rozměry a zvolíte barvu z pestré palety odstínů či některý z dekorů dřeva. Korpus tvoří kvalitní dřevotřískové desky o tloušťce 18 mm, dveře desky o tloušťce 10 mm. K volitelným prvkům patří také zrcadla a skla o tloušťce 4 mm. Kvůli bezpečnosti jsou ze zadní strany podlepení bezpečnostní fólií

Za objednávku se neplatí žádná záloha, úhrada probíhá až při předání zboží. Sestavení skříně není složité a pomůže vám s tím detailní videonávod.

Pokud se vám vestavěné skříně líbí, na nic nečekejte a pořiďte si je. Získáte spoustu místa pro své věci, a navíc krásný nábytek, které pozvedne celkový dojem z vašeho bydlení.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.