Ručně malovaný obraz: Skvělý vánoční dárek, se kterým nemůžete šlápnou vedle

Čím potěšit své blízké a udělat jim o Vánocích velkou radost? Pokud vám došla inspirace, pak čtete správě – máme pro vás perfektní tip, se kterým se konečně trefíte do černého. Tedy v případě, že si dotyčný zakládá na estetické úrovni svého bydlení a nedá dopustit na stylové dekorace. Darujete-li pod stromeček ručně malovaný obraz, úspěch je zaručen!

Bydlení bez obrazů je smutné bydlení. Stěny jsou bez nich holé a neúplné. Naopak přítomnost vhodně zvoleného uměleckého díla dokáže celkovou úroveň interiéru pozvednout a vykouzlit neobyčejnou atmosféru.

Moderní ručně malované obrazy představují ideální vánoční dárek hned z několika důvodů. Jsou originální, neomrzí a nestojí majlant.

Vyberte si z bohaté nabídky motivů

Kde se po ručně malovaných obrazech poohlédnout? My jsme je našli na www.obrazydoma.cz. Nabídka je pestrá a najdete v ní vícedílné abstraktní obrazy, obrazy černobílé, s motivem květin, květů, stromů i krajin, mystických postav, ale také motivy africké a egyptské. Zda sáhnete po jednodílné klasice, nebo populárním vícedílném obrazu, je otázkou vašeho vkusu. Respektive vkusu osoby, pro kterou je dárek určen.

Jak jednodílné, tak i vícedílné obrazy jsou namalovány na plátno, které je přetáhnuto přes dřevěný rám. Plátno rám zcela obepíná, také není vůbec vidět. Výsledek vypadá stylově a hodí se do každé moderní domácnosti.

Vícedílné obrazy se skládají z několika na sebe navazujících dílů, které se věší na zeď tak, aby mezi nimi byly mezery. Velikost mezery může být cca 0,5 cm až po několik centimetrů – umístění je pouze o vkusu. Mezery mezi jednotlivými díly propůjčují celku osobitý dojem a podílí se na celkové atraktivitě dekorace.

Ale teď už se pusťte do hledání vhodného motivu, protože Vánoce zaklepou na dveře dříve, než se nadějeme.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.