Interiéry na míru jsou exkluzivní a praktické

Pustili jste se do zařizování bydlení a po prolistování několika katalogů s nábytkem jste došli k závěru, že „to“ není ono? Nejste sami. Spousta lidí se nespokojí se sériovou výrobou a jeví zájem o zakázkové truhlářství. Interiéry na míru jsou jedinečné, praktické a většinou i cenově dostupné. K dalším výhodám patří i to, že víte, za co platíte. Dostanete krásný a kvalitní nábytek, který vám bude dělat radost po mnoho dlouhých let.

Malé i velké interiéry na míru

Zakázkový nábytek je originál, na který nikde jinde nenatrefíte. Nestane se vám, že si ho pořídí i vaši přátelé a známí den poté, co je pozvete na návštěvu. Jedinečnost však není zdaleka jediný důvod, proč jsou interiéru na míru tak žádané. Pádným argumentem je snaha o maximální využití prostoru.

Pro majitele menšího bytu představuje nábytek na zakázku možnost, jak vytěžit potenciál z každého zákoutí. Vestavěné skříně, kuchyňská linka kopírující dispozice kuchyně, rostoucí dětský nábytek a další zařízení, které se přizpůsobí vašemu bydlení a ne naopak. Zakázkové truhlářství je často jedinou schůdnou cestou, jak neplýtvat drahocenným prostorem.

Zkušení truhláři vám pomohou s návrhem

Toužíte po nábytku na míru, ale nemáte ucelenou představu o budoucí podobě interiéru? Nevadí, zkušení truhláři na základě vašich požadavků a přání pomohou s návrhem. Poradí vám i s výběrem vhodného materiálu a barevných kombinací. Ve finále se postarají o montáž přímo u vás doma a vám nezbude, než uznat, že „to“ je ono.

Pokud vás zakázková výroba nábytku zaujala, prohlédněte si fotogalerii referencí renomovaného truhlářství České Budějovice – Janda. Firma je na trhu od roku 1991 a zabývá se realizacemi soukromých a veřejných interiéru. Zajišťuje kompletní servis včetně poradenství a montáže.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.