Střepy štěstí nosí, ale uklidit je někdo musí aneb jak pohodlně na úklid nepříjemných nečistot!

Nečistot, se kterými nechcete přijít přímo do kontaktu je mnoho. Stejně tak i takových, se kterými si běžné čističe a přístroje neporadí. Jak tedy na ně?

Vyzrát můžete na rozbitý kečeup, limču, květináč i vázu. A to i v případě, že by se vám to vše rozbilo v jednu chvíli. Nepříjemné pro někoho může být i čištění klecí mazlíčků a náročnější může být třeba i čištění akvárka. Nehledě na úklid při rekonstrukci, v dílně při i po práci nebo dokonce i venku na zahradě. A samozřejmě v prvé řadě uklidíte každodenní nečistoty, hůře dostupná místo nebo auto.

Kvalitní zpracování a inovativní technologii naleznete například ve víceúčelovém vysavači Kärcher WD 3 S CAR. Přístroj si poradí s jemnou i hrubou špínou. Robustní nádoba na prach 17 l, přívodní kabel 4 m a 2 m dlouhá hadice umožňují rozsáhlý úklid. Kvalitní skládaný filtr i odolný vliesový sáček zabrání prášení i při sání jemnějších nečistot. Před odstraněním mokrého nepořádku sáček stačí pouze vyjmout. Díky funkci fukaru jej navíc využijete i například při odstraňování pilin, napadaného listí, a hlavně při úklidu hůře dostupných míst a skulin. K přístroji dostanete i příslušenství, které oceníte při čištění domu, garáže, auta, terasy, a hlavně při úklidu hůře dostupných míst a skulin. Podlahová hubice, štěrbinová hubice i nástavce speciálně pro úklid auta skutečně využijete i v dalších oblastech. V říjnu navíc WD 3 S CAR koupíte za akční cenu!

Základem pro to, aby vás vysavač nezklamal a práce s ním byla stále efektivní i při dlouhodobém používání stroje, je výběr kvalitního zařízení a samozřejmě i základní péče, díky které vysavač bude pracovat dlouho a kvalitně.

Při vysávání nečistot suchých používejte vždy vliesový sáček, protože slouží i jako další filtr prachových částic. Jaké další zásady dodržovat pro dlouhý život a efektivní dlouhodobý úklid se dozvíte zde: Jak správně pracovat s víceúčelovým vysavačem a pečovat o něj | Karcher.cz

Více informací o pomocnících na doma i ven zjistíte na www.karcher.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.