Tohle jsou důležité parametry pro výběr pračky a sušičky

Hledáte nový spotřebič a přemýšlíte, podle čeho zvolit ten správný model? V takovém případě se vám jistě bude hodit následující článek, kde najdete doporučení na prověření základních důležitých parametrů. Díky tomu dokážete vybrat tu správnou pračku nebo sušičku, se kterou budete maximálně spokojeni při pravidelném využívání.

Nízká spotřeba energií

Jedním ze základních parametrů při výběru nové pračky nebo sušičky je její energetická třída. Ta udává, kolik elektřiny spotřebuje přístroj při běžném provozu. A při dnešních vysokých cenách za elektřinu rozhodně platí, že čím nižší spotřeba, tím lepší. Energetické štítky jsou označeny písmeny, ale bývají uvedená i konkrétní čísla pro opravdu precizní porovnání například dvou podobných modelů. Pokud si při používání budete chtít udržet opravdu nízkou spotřebu, volte eko programy.

Sledujte hlučnost a nabídku funkcí

Při výběru nové pračky nebo sušičky si zkontrolujte, jak je zvolený model hlučný. Důležité to je hlavně ve chvíli, kdy bude některý z přístrojů například v kuchyni či v otevřené chodbě. Kromě toho si ověřte, že vybraná pračka nabízí všechny požadované funkce. Jedná se například o odložený start a ovládání na dálku pomocí aplikace. K tomu navíc mohou být zajímavé některé prací režimy. Jedná se často o maximální výši otáček, kapacitu bubnu či maximální teplotu, na kterou je možné prát.

Nákup pračky či sušičky za výhodnou cenu

V dnešní době není problém vybrat a objednat novou pračku i sušičku z pohodlí domova přes internet. U Okay navíc máte možnost prohlédnout si vybraný model na některé z kamenných poboček. Často se objevují také nejrůznější slevové akce, díky kterým je pořízení nové pračky nebo sušičky ještě o něco výhodnější a za výbornou cenu můžete získat vybraný model se všemi potřebnými funkcemi.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.