Stavíte, rekonstruujete, opravujete? Pak se vám bude hodit pronájem hliníkového lešení

Léto je nejenom období dovolených a odpočinku. Je to také doba, kdy se vzhledem k teplému suchému podnebí uchylujeme k různým stavebním pracím. Mohou to být nejenom drobné stavební úpravy, ale také přestavba nemovitosti nebo dokonce stavba celého domu. Bez čeho se ve všech případech neobejdeme, to je kvalitní hliníkové lešení. Můžeme si ho koupit, ale pro naše soukromé potřeby je výrazně výhodnější pronájem. Od koho? Chybu neuděláte, pokud vsadíte na společnost Lehmann Technik ČR s.r.o.

Proč právě tuto firmu?

Hlavním důvodem je její dlouholetá tradice. Založena byla už v roce 1994 současným majitelem JUDr. Miroslavem Plačkem. Ten se nejprve věnoval běžné dealerské činnosti a poté aktivity firmy výrazně rozšířil. Navíc firma byla v minulosti spjata se společností Lehmann Zugangstechnik GmbH a samotní majitelé pomáhali zakládat i pobočku LT ČR s.r.o. Dnes už tuzemská firma působí jako samostatný celek, ale její kvalita a standardy zůstávají zachovány.

Je nadmíru jasné, že sortiment svou kvalitou nezklame, ale rozhodně vás nadchne i zákaznický přístup, poradenské služby, návrhy individuálních řešení, stejně jako příznivé ceny. Díky nim se na společnost Lehmann neobrací jenom velké a střední firmy, ale i drobní řemeslníci a stavitelé. Tedy lidé jako vy!

Není to jenom lešení, které využijete vy

Co přijde vhod při stavbě nebo rekonstrukci vaší nemovitosti vám, to již víme. Firma se však orientuje i na řadu dalších segmentů. Díky tomu může nabídnout také:

  • Hydraulické plošiny
  • Hydraulická lešení
  • Závěsné a šplhací lávky
  • Schodišťové roboty

Zkrátka sortiment, který umí nejenom usnadnit práci ve výškách, ale zároveň souvisí také s jednoduchou manipulací se zbožím. I díky tomu je tak Lehmann Technik ČR s.r.o. partnerem celé řady firem, které se zaměřují také na přesun a přepravu různých těžkých břemen. Zapomenout nesmíme ani na významné zahraniční styky, ze kterých je nejvýznamnější dlouhodobý obchodní partner firma Custers Hydraulica B z Holandska. Právě toto partnerství umožnilo být hlavním dodavatelem daných výrobků jak pro ČR, tak i pro SR.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.