Proč bydlet v Praze? Prozradíme vám hlavní výhody!

Někteří z nás nedají dopustit na bydlení ve vesnicích, nebo malých městech. Ačkoliv se pro tuto možnost skutečně nabízí několik pádných argumentů, z hlediska celkového komfortu jasně vedou velká města. Když už bychom se měli orientovat na největší pozitiva, spojme je přímo s byty v Praze. Hlavní město je bezkonkurenčně nejatraktivnějším českým velkoměstem. Pokud uvažujete nad vhodnou lokalitou, zjistěte spolu s námi, co Praze hraje to karet.

Skvělá občanská vybavenost dominuje

Pod ní si můžeme představit celou řadu věcí. Konkrétně to může být třeba oblast kultury, školství, zdravotnictví, stejně jako možnosti sportu, zábavy, nebo i nákupů. Vše je v dosahu. Pokud ne, stačí sednout do auta, na metro nebo tramvaj a do pár minut jsme tam, kde být potřebujeme. I to je podstatný důvod, proč prodej bytů v Praze stále dominuje vůči ostatním lokalitám. Souviset s tím mohou i velmi příznivé ceny bytových jednotek. Tedy alespoň v případě nabídky společnosti PSN.

Protože jde o přímého majitele a nikoliv přeprodejce, máte jistotu v tom, že neplatíte nic navíc. Netýká se vás žádná provize makléřům, nebo zprostředkovatelům. I to je jedno z pozitiv, které se váže k prodeji bytů od PSN. Nejde však pouze o hlavní město, protože PSN prodává byty také v Kladně, Pardubicích, Hradci Králové, ve Slaném a Odolene Vodě.

Nejnižší nezaměstnanost v republice

Nesporným důvodem pro Prahu je také nízká míra nezaměstnanosti. Ta se dlouhodobě drží na minimech – dobře placených pracovních příležitostí je zde velmi mnoho. Práci tak může najít téměř každý, nehledě na jeho znalosti, zkušenosti, nebo kvalifikaci. Navíc, platy zde patří k těm vyšším, což je také jeden z důvodů, proč hledat právě zde aktuální prodej bytů. Praha se tak stává útočištěm jak lidí dlouhodobě nezaměstnaných, tak i lidí, kteří chtějí začít nový život – i se svou rodinou.

Výběr nemovitostí je obrovský

Opět se zaměřme na společnost PSN, která je při výběru nejlepší volbou. Proč? Má 24 let zkušeností v oboru, špičkové zázemí a nabízí profesionální jednání, stejně jako bohatou nabídku nemovitostí. A co v současném portfoliu ?

  • Nové developerské projekty

  • Starší bytové domy

  • Rodinné domy v okrajových oblastech

  • Kancelářské prostory pro podnikatele

Stačí si vybrat a můžete bydlet ve vysněném bydlení…

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.