CINCINK – nový portál s nemovitostmi

Cincink. Cinkot peněz, které vyděláte prodejem bytu nebo domu. Rovněž je to zvuk sklenek, které zvoní na kolaudaci nemovitosti, kterou si pořídíte. CINCINK je proto inovativní realitní portál, který celý proces prodeje či nákupu reality ještě zjednoduší, zpříjemní, zrychlí a hlavně ušetří vám peníze.

CINCINK – inzerce zdarma

Už jste slyšeli o novém portálu CINCINK? Jedná se o prostor, kde se už nyní sdružují tisíce inzerátů na nemovitosti. Prodeje i pronájmy. Byty, domy, komerční objekty, pozemky a ostatní nemovitosti. CINCINK je sice startup, ovšem u nás natolik ojedinělý, že myšlenka zaujala i Komerční banku, jež se stala partnerem tohoto projektu. Férový realitní portál nabízí hned několik předností, s nimiž se jinde nesetkáte. Bezesporu tou zásadní je inzerce zdarma. Chcete prodat nemovitost? Na stránky CINCINKu můžete zavěsit inzerát zcela bez placení. Stále zvyšující se čtenost vám zajistí mnoho potenciálních zájemců. To ale není vše, co CINCINK nabízí.

Férový realitní portál – prodej bytu

Tento realitní portál nabízí ještě služby, vztahující se k obchodu s nemovitostmi. Protože ne každý ví, jak jednat, když prodává nebo kupuje nemovitost, přece jen to neděláme denně. Na CINCINKu proto podle toho, jestli jste prodávající, nebo kupující můžete využít služeb profesionálů, kteří vám zajistí spolehlivý a bezpečný průběh tohoto životního obchodu. Jedná se ve vašem případě o prodej bytu? Na webu vám bude nabídnuto, zda-li chcete objednat odhadce nemovitosti. I snímky prodávají. Objednejte si proto profi foto od zkušeného fotografa. Velmi pomůže i profesionální textace inzerátu, připojte i 3D plánek. Tyto služby jsou sice již placené, ale jedná se o velmi přijatelné ceny. Navíc si je můžete objednat jednotlivě. Zaplatíte tedy jen to, co skutečně potřebujete a nikoli to co vám vnutí realitní kancelář.

Férový realitní portál – koupě bytu

Pídíte se po vlastním bydlení? I v případě koupě bytu se vám nabízí řada služeb, abyste neprohloupili. Můžete si objednat technickou inspekci, abyste věděli, v jakém stavu vámi vyvolený byt je, profesionál může odhalit skryté vady. Také je zapotřebí hledat někoho, u koho složíte peníze, než se od podpisu smlouvy na katastru nemovitostí zapíše změna majitelů. Také se vám budou hodit služby právní služby, můžete oslovit profesionála, jenž vám pomůže s vypracováním daní (daň z nabytí a daň z nemovitosti). Proces nákupu a prodeje nemovitostí není složitý, jen musíte podniknout jednotlivé kroky správně, aby se později nestalo, že například v kupní smlouvě je něco špatně. CINCINK, který je realitní portál, nikoli realitní kancelář, vám nabízí jednoduchost, přehlednost a solidnost. S ním po boku tento proces zvládnete na jedničku.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.