Férový realitní portál CINCINK vám pomůže vydělat!

Každá nemovitost si dříve či později najde svého kupce. Ale za jakou cenu? Chtějte tu nejvyšší!

Prodáváte nemovitost? Pak si uvědomte jednu věc. Je pravděpodobné, že dříve nebo později prodáte. Už staré známé pořekadlo říká, že každá věc má svého kupce. Je však otázkou za kolik. Pokud chcete prodat opravdu dobře, musíte prodej bytu vzít za opravdu dobrý konec.

Žádné focení mobilem!

Pokud se domníváte, že dům či byt, který hodláte podstoupit k prodeji, nafotíte mobilem, popíšete dvěma větami, dáte si inzerát do novin, a hned první zájemce vám nabídne plnou cenu, jste na pěkném omylu. Chcete-li na prodeji bytu či domu opravdu vydělat, obraťte se na odborníky. Ty nenajdete jen v realitních kancelářích. Ty největší specialisty nedávno za silné podpory komerční banky začal sdružovat férový realitní portál CINCINK.

Realitní portál CINCINK je skutečně férový

Férový realitní portál CINCINK realitní kanceláře nekopíruje, ale je pravda, že jim silně konkuruje. Jakmile si klient uvědomí, že služby, za které si realitka naúčtuje velmi tučnou provizi (mnohdy i osmiprocentní), a že je možné si je objednat nezávisle a za několikanásobně nižší cenu, tak mu zkrátka chtě nechtě musí dát přednost!

Nejenom inzerce zdarma

Vezměme si modelový příklad prodeje bytu. V první řadě si na portálu můžete podat inzerát zdarma. Aby ale oslovil co největší počet lidí, musí být dobře zformulovaný. Doprovozený kvalitními fotografiemi a ideálně i vizualizací a 3D plánkem interiéru. Ty na pohled obyčejný inzerát doladí k naprosté dokonalosti. Především ale kupujícímu nemovitost představí ze všech úhlů. Umožní jim představit si, jak si dané prostory sami zabydlí. Ptáte se, jak se takový 3D plánek interiéru vytváří? Nefušujte grafikům do řemesla a jednoho grafika přímo oslovte! Třeba přímo z férového portálu CINCINK. A fotografa také.

Daňové, hypoteční i právní služby

Služeb a specialistů, jež férový realitní portál CINCINK sdružuje, je ovšem mnohem víc. Najdete mezi nimi daňové, hypoteční i právní služby stejně jako služby odhadců, technických inspektorů a již zmíněných textových editorů, fotografů a grafiků. Opakujeme, že služby si objednáváte nezávisle na sobě a tak je i hradíte. Objednat si tedy můžete všechny, jednu, tři, nebo žádnou.

Daň z nabytí hradí kupující

A ceny? Navštivte hlavní stránku portálu a klikněte na záložku služby. A uvidíte, že vůbec nejsou přemrštěné. Zkuste je sečíst a porovnat s výší provize realitní kanceláři. Ta se, jak jsme již jednou zmínili, pohybuje mezi čtyřmi a osmi procenty z ceny nemovitosti! Čtyřprocentní provize z prodeje domu za 5 milionů činí 200 tisíc! Osmiprocentní pak je samozřejmě dvojnásobná. Alespoň že daň z prodeje nemovitostije už zrušená (daň hradí kupující a nese název daň z nabytí nemovitosti). Ale zpět k cenám. Ještě jednou se, prosím, podívejte na ceník CINCINKU. Myslíme, že volba je jasná.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.