Sháníte kvalifikovaného elektrikáře? Už nemusíte!

Elektroinstalace stejně jako její opravy rozhodně neprovádějte svépomocí. Jakýkoliv neodborný zásah do elektrické sítě vás může přímo ohrozit na životě!

Na elektřině jsme doslova a do písmene závislí. Všimněte si, jak reagujete, když dojde ke krátkodobému výpadku. Světla zhasnou, přestane jít internet i lednička. Nemluvě o výpadku dlouhodobém, který vás často uvádí do stavů čirého zoufalství. Nemáte spojení se světem, obsah ledničky propadá zkáze. Zkrátka zažíváte pohromu. Jak jí předejít? Respektive zkrátit ji na minimum a její následky minimalizovat? Kvalitním elektrikářem v záloze, tedy jeho kontaktem v mobilním telefonu. Ten přispěchá na pomoc, problém odstraní a vy zase budete moci svítit, chladit a být ve spojení se světem. Hurá!

NON STOP elektropohotovost

Non stop elektro pohotovost, odstranění následků havárií stejně jako opravy elektrospotřebičů pro obyvatele Prahy a okolí jsou například součástí služeb pražské firmy Elektro Elefant, s.r.o. (na internetu hledejte pod odkazem elektrikář Praha 1). Její elektrikáři k vám v první řadě dojedou rychle. Ve všední dny dojezd k události společnost uvádí do jedné hodiny, večer a v noci (od 18:00 – 8:00) počítejte s dojezdem o půl hodiny delším. Profesionální elektrikáři vám jsou každopádně k službám nonstop – 365 dní v roce, 24 hodině denně. Včetně víkendů a svátků.

Došlo u vás k elektro havárii?

Potřebujete opravit elektrospotřebič? Zrevidovat elektroinstalaci či hromosvod? Vyměnit jistič, vypínač, zásuvky či svítidla? Nainstalovat a zapojit nový elektrospotřebič? Potvrdit jeho záruční list? V tom případě jste na správné adrese. Firma, jež je navíc smluvním partnerem společností PRE, ČEZ i Eon, je připravena udělat vše pro to, abyste mohli znovu svítit i chladit, zkrátka, abyste opět byli na síti. V případě pojistné události navíc zdarma poskytuje vyjádření o posouzení vzniku škody.

Profesionálové s dlouholetou praxí

Elektrikáři společnosti jsou samozřejmě profesionálové s dlouholetou praxí. Pravidelně absolvují veškerá nezbytná školení i přezkoušení, která jsou zárukou dobře odvedené práce. Pro detekci uvolněných spojů a nevyhovujících přechodových odporů využívají nejmodernějších postupů a technologického vybavení. Například využití termokamery je velmi přesné a nevyžaduje zdlouhavou a neefektivní kontrolu každého spoje při opravě. Tím zákazníkovi šetří čas i peněženku.

Co se cen za služby týče, ty jsou velmi slušné. První hodina práce je vyjde na necelou tisícovku a další započatá hodina práce je účtována částkou 590 korun. Kompletní ceník je k dispozici na stránkách společnosti, popřípadě na odkazu elektrikář Praha 2.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.