Máte už konečně pořádný internet na doma? Zkuste Impulsovic tarify

Internet je dnes nepostradatelným pro každého. Už nejen mladí lidé ve městech považují spolehlivý a rychlý internet za něco, bez čeho se nedá žít. Pořád ale platí, že domácnosti a živnostníci po českých obcích jsou závislí na místním wifináři a jeho obchodní politice, která obvykle znamená poměrně vysokou cenu za nestabilní a nepříliš rychlé připojení. Ale rychlý a spolehlivý internet se již šíří dál – za hranice centra Prahy a několika dalších velkých měst.

Rychlý internet chce dnes každý bez rozdílu věku

Šokuje vás, když se vám babička ptá na rychlejší internet? Ano, je zcela běžné, pokud dnes staří rodiče komunikují s dětmi a s vnoučaty přes různé internetové videokomunikátory. A ty nejsou zrovna nenáročné na kvalitu internetu. K tomu by rádi sledovali více kvalitních TV kanálu, takže oceňují dostupnost internetové televize. Už dávno nejsou nabídky vysokorychlostního internetu zajímavé pouze pro mladé lidi z města. Zatímco počet uživatelů internetu podle ČSU roste již jen minimálně (o 3 % od roku 2015 do roku 2018), pokud jde o lidi v důchodovém věku, je tento růst mnohem strmější (až o 13 %). I proto se daly dohromady firmy AIM, CETIN (Česká telekomunikační infrastruktura) a rádio IMPULS a vytvořily Impulsovic tarify.

Impulsovic tarify šíří rychlý internet i mezi ty, kteří by se o něm jinak nedověděli

Díky jejich masivní každodenní propagaci dnes lidé vědí, že i v jejich Bohem zapomenuté vísce na kraji světa je možné mít rychlejší a spolehlivější internet na doma než doposud. Na webových stránkách a1m.cz si snadno ověříte, zdali jsou tyto rychlé a spolehlivé tarify dostupné i u vás. Máte teď velkou šanci vstoupit do třetího tisíciletí a konečně nebýt závislými na wi-fi internetu, který při dnešních technologiích možnostech již zdaleka nestačí. Podezíráte již sebe sama z paranoii, protože máte pocit, že když prší či sněží, tak wi-fi téměř nejede? Máte naopak pravdu, mnozí tomu dokonce v legraci říkají: „vlhnou dráty“, které samozřejmě wi-fi nemá.

Rychlý a spolehlivý internet všude a pro každého

AIM chce přivést rychlý a spolehlivý internet i do těch nejopomíjenějších obcí. Legrační je, že na ně narazíme někdy i v místech, kde bychom je nečekali. Takové pražské Stodůlky byly až do příchodu AIM internetu opomíjené. Dnes je internet Praha 13 pojmem.

Podobně si s příchodem AIM polepšila Plzeň. Toto významné české město, přesněji jeho obyvatelé, mohou až nyní využívat skutečně rychlé připojení. Internet Plzeň, to je dnes rychlé kabelové připojení k internetu a k tomu kabelová televize Kuki se zpětným posuvem.

Nejste zrovna technicky zruční, a tak raději setrváváte u svého dosavadního internetu a na změnu si netroufáte? Buďte bez obav. Na to mají v AIM tým, který se o vše postará, a vy si změnu sice všimnete, ale jen pokud jde o rychlost vašeho připojení k internetu.

Internet AIM

AIM připojení k internetu je bezvýpadkové a vysoce stabilní. Tarify jsou přitom velice ekonomické a začínají na 200 Kč měsíčně. Nemusíte se obávat FUP ani agregace. Vše je navíc podpořeno skvělým zákaznickým servisem po celou dobu využívání služby zákazníkem.

Firma spolu s projektem Impulsovic tarify však jde dál. Malá města i obce jsou plné lidí, kteří mají pocit, že se na ně, pokud jde o internet, zcela zapomnělo. Mnohdy jsou to dokonce podnikatelé, které nedodatečné připojení brzdí v dalším rozvoji. Rozhodně se nespokojte s tím, co doma máte. Zkuste do formuláře napsat svoji adresu a zjistíte, jak rychlý internet umí dovést AIM k vám. Místní wifináře určitě snadno předčí.

Komu vděčíme za lepší internet?

Firma Planet A, jež je vlastníkem obchodní značky AIM, se spolu s firmou CETIN vrhla na inovaci české internetové sítě. Díky rádiu IMPULS, se teď společně v trojici snaží nabídnout pořádné internetové připojení i v místech, kde jsou místní závislí na wi-fi připojení.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.