Stěhování, skladování… bez kvalitních krabic z lepenky to prostě nejde!

Žádná domácnost se neobejde bez krabic a vsadíme se, že ta vaše nebude výjimkou. I vy musíte čas od času uskladnit věci, které nechcete vyhodit, ale nebudete je v dohledné době potřebovat. Staré knihy, spotřebiče, dekorace a ozdoby… a mohli bychom pokračovat dál. Raději se ale zaměříme na to, kde levně nakoupit produkty, které vám skvěle poslouží. Šli jsme najisto a navštívili e-shop společnosti South Bohemia Star. Známý český výrobce je na trhu od roku 1991 a dodává kvalitní lepenkové krabice libovolných tvarů a rozměrů již od jednoho kusu. To zní dobře, nebo ne?

South Bohemia Star nabízí široký sortiment, který čítá krabice na stěhování a úložné krabice, ale také zásilkové a poštovní krabice. Firma disponuje moderním zázemím, které ji, společně s dlouholetými zkušenostmi, umožňuje prodávat kvalitní produkty za velmi příjemné ceny. Výroba je ekologická a paírové krabice jsou 100% recyklovatelné.

Standardizované lepenkové krabice jsou vhodné na dočasné i dlouhodobé uskladnění věcí a stejně dobře vám poslouží také při stěhování nebo přepravě. Vyrábí se z tří, pěti a sedmivrstvé lepenky a dodávají se v plochém, rozloženém stavu. Skládání je naprosto bezproblémové – v žádném případě nejde o hlavolamy, jejichž rozřešení by vám spolklo spoustu času.

Zmínili jsme, že ve výrobním programu nechybí ani zásilkové a poštovní krabice. Ty se vyrábí z třívrstvé lepenky a jejich nosnost je 10 až 20 kg. Jednoduché a rychlé uzavírání zajišťuje speciální tvarový zámek. Jde o velmi odolné obaly, které jsou ze dvou stran chráněny trojitou vrstvou kartonu. O udržení předmětu ve správné poloze se starají bezpečnostní klopy na kratších stranách. A stejně jako v případě ostatním produktů, i tyto krabice dostanete v rozloženém stavu.

Filosofií společnosti je spokojený zákazník. Zní to jako klišé? Výroba obalů z vlnité lepenky v režii South Bohemia Star vás překvapí ve všech ohledech. Kvalita, cena a rychlé dodání vás o tom přesvědčí!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.