Co byste měli vědět, než si pořídíte nová garážová vrata?

Koupě nových garážových vrat je velká věc. Nestojí pár korun, klademe na ně vysoké nároky a vyžadujeme, aby vydržely v původním stavu třeba i několik desítek let. Ale nebojte se, díky následujícím tipům projdete výběrem jako vítězové. Dali jsme pro vás dohromady ty nejdůležitější informace, bez kterých byste mohli šlápnout vedle.

Stanovte si rozpočet

Peníze jsou bohužel důležitým aspektem a bez nadsázky lze říct, že za málo peněz nedostanete spoustu muziky. Na druhou stranu platí, že nejdražší systémy nemusí být nejlepší. Vynikající vlastnosti mnohdy nabízí i garážová vrata, která patří k těm „středně drahým“, budete mít však více práce při jejich hledání. Stejná pravidla ostatně platí i pro jiný sortiment, například pro předokenní rolety a venkovní žaluzie.

Hodil by se vám tip na spolehlivého dodavatele? Dobrou volbou jsou garážová vrata od firmy Pavel Bubík, která se na trhu pohybuje přes 20 let a dodává garážová i průmyslová vrata, venkovní rolety i žaluzie. Poskytuje komplexní servis včetně poradenství a veškerých montážních prací.

Slaďte vrata s domem

Pokud je garáž součástí vašeho domu, případně se nachází jako samostatný objekt hned vedle něj, určitě zvažte, zda vybraná barva a dekor ladí s okny, dveřmi, fasádou či střechou. Mějte na paměti, že vrata, která na produktové fotografii vypadají senzačně, mohou ve skutečnosti působit úplně jinak.

Zvolte vhodný typ

Hodila by se vám spíše sekční, rolovací, nebo snad výklopná garážová vrata? Způsob otevírání jde ruku v ruce s dispozičním řešením garáže. Pokud si je můžete dovolit „schovat“ uvnitř, udělejte to. Je-li v garáži naopak těsno, ale před ní prostoru „habaděj“, nebojte se zvolit vrata, která se vyklápí nebo otevírají směrem ven.

A co ještě byste měli o garážových vratech vědět? Měla by dobře izolovat teplo a zároveň zajistit dostatečnou úroveň bezpečnosti – s výběrem vám ochotně pomohou profesionálové z firmy Pavla Bubíka.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.