Cesta k luxusnímu domu je snadná, ale musíte vykročit správným směrem

Víte, jaký je rozdíl mezi domem a domovem? Jistě, tato otázka je obrovské klišé, nicméně spousta lidí si ji nikdy nepoloží. A možná proto se do svých „domovů“ nevrací rádi. Jsou to zkrátka jen domy, bez duše… Vy snad nesníte o něčem luxusním? O domě, který bude naprosto přesně odpovídat vašim nejtajnějším přáním? Pokud se nespokojíte s průměrem a zavedenými standardy, pusťte se do toho. Aha, vy zřejmě netušíte, jak začít. V tom případě se pohodlně usaďte – přihodíme do placu několik podstatných rad, které byste si měli vzít k srdci.

Potřebujete architekta a to již při hledání pozemku

Vyhlídli jste si první lepší pozemek a chcete, aby na něm vyrostla vaše budoucí luxusní vila? Opravdu jste si jistí, že jde o vhodné místo? Většina lidí se po architektech začne poohlížet až poté, co parcelu zakoupí. A to je samozřejmě chyba. Profesionál vám totiž doporučí ideální místo, kde nebude zapotřebí tisíc a jeden kompromis. Aby byl výsledek perfektní, musí být perfektní i pozemek.

Zkušený architekt je vůbec velmi důležitý, protože zhmotní vaše myšlenky a přání do konkrétní podoby. Zároveň rozfouká vaše vzdušné zámky a usadí vás do reality. V moderním stavitelství je sice možné ledacos, ale některé nápady v praxi nefungují tak, jako v představách.

Nechte se vést těmi nejlepšími

Ale kde sehnat špičkového architekta, na kterého se můžete spolehnout? Toužíte-li po opravdu luxusní stavbě, neriskujte a obraťte se na společnost Master Design. Působí v rámci celé České republiky a má pobočky v Praze, Ostravě, Brně a Českých Budějovicích. Bude se vám věnovat architekt, ale také project manager a projektant.

Profíci z Master Design vám pomohou s výběrem pozemku, zkonzultují vaše představy a po představení prvního návrhu dostanete prostor na připomínky, změny a vylepšení. Jakmile návrh schválíte, stanoví pevnou cenu. Navíc vám doporučí dobrou stavební firmu a v případě zájmu zajistí, aby byl průběh výstavby naprosto bezproblémový.

Chcete se dozvědět více? Zamiřte na www.architekt-atelier.cz a nezapomeňte se podívat ne reference – přesvědčí vás o tom, že jste na správném místě.

architekti

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.