Rezidence Korunní – luxusní bydlení na Vinohradech

Bydlení v Praze může mít mnoho podob a jednou z nich jsou i byty v nových developerských projektech, které v hlavním městě rostou jako houby po dešti. Na druhou stranu jde většinou o velmi atraktivní bydlení v prémiové lokalitě – zkrátka a dobře je radost v nich bydlet. Patří mezi ně i Rezidence Korunní – luxusní komplex bytů, který vyrostl v tradiční zástavbě Vinohrad. Zajímá vás, jak se známý developer Sekyra Group s novou rezidencí vypořádal? Udělejte si s námi malou prohlídku tří unikátních součástí, které vyhovují specifickým požadavkům několika druhů budoucích nájemníků.

Rezidence Korunní by šla popsat jednou větou jako „luxusní bydlení, které snoubí kosmopolitní charakter Prahy, ale nabízí dostatek soukromí“. Jednoduše ideální bydlení pro každého, kdo miluje rušnou tvář metropole a zároveň si chce doma pořádně oddechnout.

Jak jsme již zmínili v úvodu, rezidence se dělí na tři jednotlivé části a každý z nich nese název, který odpovídá jejímu charakteru. Ať už však zvolíte Boulevard, Villu nebo Industrial, budete si moct vybrat mezi klasikou v podobě dvou a třípokojových bytů, ale také bytů s většími dispozicemi a ateliéry.

Objekt má čtvercový půdorys a jeho součástí je i poměrně rozlehlý dvůr se zelení a vodní plochou, který vybízí k relaxaci. A pokud vám dvorek přijde přeci jen trochu uzavřený od okolí, pozvěte své přátele na roh ulic Korunní a Říčanská. Příjemné osvětlení, lavičky a stromy tvoří perfektní zázemí pro podvečerní poklábosení. Vraťme se však je jednotlivým částem rezidence.

Boulevard

Boulevard je osmipatrový dům, který se nachází na severní straně rezidence. Nové byty Vinohrady se chlubí dechberoucím výhledem na panoráma Prahy. Ale pohledem na kouzelné Vinohrady a Žižkov a dominantu v podobě osvětlené televizní věže výhody bytů v části Boulevard nekončí. Mezi ty další patří kvalitní vybavení a důmyslné prostorové řešení.

Villa

Objekt, který tvoří výhodní a jižní stranu rezidence je tím, co nazýváme luxusní bydlení v Praze. Pokud jste vždy tajně snili o bydlení v některém z tradičních vinohradských činžáků a zároveň vyžadujete vše, co k současnému stylu života bezpodmínečně patří, pak jste na správně adrese. Developeři věrně zachovali tradiční vinohradskou atmosféru a současně ji propůjčili moderní kabátek. Boulevard se směrem k Hradešínské a Říčanské ulici svažuje a v nejnižším bodě přirozeně navazuje na městské vilky.

Industrial

Jaké by to asi bylo, bydlet v továrně? Pořídíte-li si některý z bytů v části Industrial, nedozvíte se to. Klame názvem a rozhodně nejde o byty, které by na první pohled připomínaly tovární halu. Nebo si snad myslíte, že by si některé z nich vybraly známé osobnosti jako bývalá Miss ČR Jana Doležalová, módní návrhářka Beata Rajská nebo fotbalista Patrik Berger? Přesto se Industrial od ostatních částí rezidence na první pohled odlišuje – dominují mu ušlechtilé materiály, které jsou v posledních letech v kurzu. Potrpíte-li si na hliník a kov, pak si Industrial zamilujete na první pohled.

Rezidence Korunni 2

Rezidence Korunni

Rezidence Korunni Interier 2

Rezidence Korunni Interier

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.