Nejlepší kuchyně v Brně: Který showroom navštívit, a kde naopak neztrácet čas?

Omlouváme se, ale dnešní článek věnujeme především obyvatelům Brna a blízkého okolí. Patříte mezi ně i vy a pohráváte si s myšlenkou na novou kuchyň? Ostatně proč ne – o kuchyni se říká, že je srdcem domova a i vy v ní trávíte spoustu času. Pohlížejte na rekonstrukci jako na dlouhodobou investici a rozhodně nepodceňujte výběr kuchyňského studia. Prozradíme vám, na co si dát pozor a v neposlední řadě i několik konkrétních tipů na nejlepší brněnská kuchyňská studia.

Brno má oproti menším městům podstatnou výhodu. Na prodejce a výrobce kuchyní narazíte téměř na každém kroku a že je z čeho vybírat. Na druhou stranu se připravte i na to, že se setkáte s různým stupněm kvality.

V každém případě se připravte na to, že vám výběr zabere spoustu času a počítejte s tím, že se návštěva showroomů protáhne na víc než jen jedno odpoledne. Jak z toho ven? Oddělte zrna od plev již v předstihu a vsaďte na renomované firmy s bohatými referencemi. Mezi ty nejznámější kuchyně Brno patří:

Kuchyňské studio Hanák – výrobce je na trhu od roku 1990 a nabízí vysoce kvalitní sortiment. Toužíte-li po luxusu, máte ho mít, nicméně za výrazně vyšší cenu, než za jakou ho nabízí konkurence ve srovnatelné kvalitě. Jako drobné negativum může být i širší záběr – pro Hanáka není výroba kuchyní prioritou, protože se zabývá výrobou veškerého dalšího nábytku.

Kuchyně Oresi – patří mezi největší prodejce kuchyní a chlubí se velmi bohatým výběrem. Ceny jsou přijatelné, ale v posledních letech se na v online diskuzích objevují stížnosti některých zákazníků ohledně kvality montáže a materiálů.

Kuchyně Schmidt – další se zavedených výrobců, který v Brně působí po mnoho let. Nabídka je pestrá a za zmínku patří individuální přístup k zákazníkům. Kuchyně Schmidt možná nemají tak známé jméno jako Hanák a Oresi, ale stojí zato je kontaktovat.

Kuchyně Gabon – to nejlepší patří na závěr a našim favoritem se stala společnost Gabon. Kuchyně vyrábí od roku 1992 a slaví úspěchy i v zahraničí. Vzhledem k tomu, že mezi její zákazníky patří nároční Němci, Rakušané a Švýcaři, nemůže být o kvalitě pochyb. Dechberoucí výběr, špičkové materiály a kompletní služby od počátečního návrhu, až po úklid po dokončení prací. Doporučujeme shlédnout galerie realizovaných kuchyňských linek na www.gabon.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.