Odvoz suti po Praze vyřídíte ještě dnes

Rekonstrukce, demolice a opravy jsou zpravidla plánovány s dostatečným předstihem, takže není problém si firmu na odvoz suti domluvit předem. Jenže existují i situace, kdy jste si například zprvu mysleli, že vše zvládnete sami, ale nakonec se ukázal opak. V takovém případě se vám pomocná ruka hodí co nejrychleji.

Firma Marek Vejšický autodoprava je na tyto situace připravená. Zajišťuje odvoz suti a přistavení kontejnerů na odpad po celém území Prahy, a to s velkou rychlostí. Kontejnery se daří přistavit do 1,5 hodiny od přijetí objednávky.

Služby pro podnikatele i soukromé osoby

Firma spolupracuje s několika společnostmi, které realizují stavební a podobné práce. Ty potřebují realizovat odvoz suti nebo přistavení kontejnerů často. Své služby ovšem nabízí i jednorázově, a to společnostem, podnikatelům i soukromým osobám. Pokud jste navíc z Prahy 5, dostanete zajímavou slevu. Právě v této části Prahy totiž Marek Vejšický autodoprava sídlí.

Nemusíte se starat, co bude s odpadem

Spousta lidí si volá specializovanou firmu na odvoz suti či odpadu proto, že sami nemají vozík ani jinou techniku, kterou by mohli použít na odvoz. Další ji mají, ale přesto se obrátí raději na odborníky. Nemusí pak totiž řešit, jak správně naložit s odpadem, kam jej odvézt, jestli ho na skládce přijmou, nebo by se dal recyklovat. Firma tohle všechno vyřeší, a ještě vám vystaví tzv. potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění, které je často potřeba pro kolaudační rozhodnutí.

Firma toho realizuje spoustu

Marek Vejšický autodoprava se ovšem nezabývá pouze odvozem suti a odpadu. Jejich služby zahrnují rovněž dovoz štěrku, písku a betonu, demolice či likvidaci eternitu. Jsou spolehlivým partnerem, pokud něco bouráte, předěláváte či rekonstruujete bydlení. Zavolejte a domluvte se, s jak velkým kontejnerem mají přijet k vám nebo jaký materiál potřebujete dovézt.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.