Hliníkové fasádní systémy PREFA Aluminiumprodukte: Moderní elegance vydrží na věky

Hliník se možná odstěhoval do Humpolce, ale hliníkový systém se může nastěhovat třeba na fasádu vašeho domu. Dáte-li modernímu materiálu šanci, nebudete litovat. Zapomeňte na vše, co jste o něm doposud slyšeli, a nechte se unést kombinací jedinečných vlastností a osobitého designu hliníkových fasád rakouské značky PREFA. Abychom vás navnadili: hliník je nerozbitný, korozivzdorný, lehký a odolá i vichřici.

Fasádní systémy PREFA představují mistrovské dílo, které umocní, případně zcela změní celkový dojem z každé stavby. Působí robustně, hravě. Jsou dobrou volbou pro každého, kdo preferuje nevšední architektonická řešení. Považte sami – kolik domů ve vašem okolí se může chlubit takto originální a zároveň nesmrtelnou fasádou? S ohledem na bohatou nabídku je jasné, že správnou variantu najde (téměř) každý.

Pod značkou PREFA navíc najdete kompletní fasádní systémy. Což znamená, že obsahují veškeré potřebné příslušenství. Není třeba nic dokupovat a pracně shánět prvky, bez kterých by montáž nebyla možná. Výrobce dává k dispozici vše v odpovídající kvalitě. Podmínkou perfektního výsledku je, zcela pochopitelně, montáž kvalifikovaným (čtěte: proškoleným) profesionálem.

Retrofuturismus v praxi?

„Tohle“ už tady přece jednou bylo, ale rozhodně ne takto šmrncovní… Pokud vám hliníkové šupiny připomínají tradiční fasády, máte pravdu. Šupinový styl díky nim ožívá a těší se nebývalé kondici. Hliník nevyžaduje údržbu a za všech okolností vypadá skvěle. Elegantní matné obklady vyzařují prudce moderní aurou a navozují pocit spolehlivosti.

Snad každého milovníka bydlení zajímá, jakým směrem se bude stavitelství ubírat v budoucnu. Při pohledu na fasádní panel FX.12 s příčným ohraněním jsou trendy jasné. Prvek poskytuje fasádě ojedinělý efekt – vzhled povrchu závisí na dopadu světla, čímž se nabízí vskutku úchvatná podívaná. Ze 14 odstínů si stoprocentně vyberete ten správný a vzhledem ke 40leté záruce nebudete trpět obavou z rychlého opotřebení.

Dalším striktně moderním prvkem jsou praktické rohové systémy Sidings a. Jejich koncept umožňuje plynulý přechod bez ohledu na směr, kterým se vydáte. Montují se šikmo, svisle nebo vodorovně a jsou k mání ve 23 odstínech.

Fajnšmekři volí Prefalz

Poddajný, a proto snadno zpracovatelný. Právě takový je fasádní systém Prefalz, který se tvaruje mnohem lépe než srovnatelné falcované materiály. Využití nachází na fasádách i střechách a nedají na ně dopustit nároční, kreativní projektanti. Fasáda nebo hliníková střecha s takřka nekonečnými možnostmi uspořádání je zkrátka lákavá. Na přání je k dostání i s ochrannou fólií.

Nová tvář sídla firmy?

Způsob, jakým se prezentujete před klienty a obchodními partnery, je pro váš business klíčový. Nezapomínejte proto ani na design budovy, ve které sídlí vaše firma. Hledáte-li způsob, jak dotvořit obraz ve velkém stylu, zvažte instalaci hliníkových desek Reynobond. Nápadný plášť se stane vaší vizitkou.

Z ošklivého kačátka překrásnou labutí

Hliníkové fasádní obklady PREFA jsou trefou do černého při proměně nenápadného domu na malé (nebo velké?) umělecké dílo. Zda si nakonec vyberete atraktivní vlnitý, nebo pilový profil, je otázkou vašeho vkusu. Oba systémy jsou extrémně odolné vůči namáhání a nadčasové. Pilovitý profil vás navíc okouzlí harmonickou hrou světel a stínů.

Resumé? Fasády a stejně tak i střechy PREFA jsou na celý život. Bližší informace o jednotlivých produktech najdete na cz.prefa.com. V nabídce nechybí ani lehké, mobilní, a přesto robustní protipovodňové zábrany, které ochrání dveře, vrata, okna i celé plochy před „velkou vodou“. Samozřejmě z korozivzdorného a mechanicky pevného hliníku.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.