Kvalitní plachty na bazén od kvalitniplachty.cz

Jestliže si pohráváme s myšlenkou, jak dobře ochránit bazén před nečistotami, určitě se nám vybaví přinejmenším nějaký kryt. Na výběr máme mnoho možností, ale většinou se jedná o pevné zakrytování, které je také poněkud dražší. Proto hledáme řešení, které splní svůj účel a přitom nebude moc drahé.

Krycí plachty na bazén

K takovým spolehlivým krytům řadíme i bazénové plachty, které jsou s pevného a kvalitního materiálu, splní svůj účel a nejsou ani tak náročné na údržbu. Stačí se jen rozhodnout jaký typ plachty by nám vyhovoval nejvíce. A navíc investice se nám mnohonásobně vrátí.

Výhody krycích plachet

Určitě jdeme správným směrem, jestliže uvažujeme o pořízení takové plachty. Její velkou výhodou je, že dokonale chrání bazénovou vodu před nečistotami, jako je listí z okolního stromu, hmyz a jiné nečistoty z okolí. Bazénová plachta, kvalitniplachty.cz, tak zaručí, že již nemusíme každé ráno chodit k bazénu se sítkem na hmyz a čistit vodu.

Zimní plachty

Tento druh bazénových plachet je vhodný zejména pro zimní období, kdy můžeme dokonce i bazén vypustit. Plachta je vybavena ocelovými lanky nebo jinými výztužemi, takže při správném napnutí plní dokonce i funkci bezpečnostní. Plachty jsou také z velmi odolného materiálu, který je odolný vůči změnám teploty, mrazu a příliš nízkým teplotám.

Solární plachty

Tyto krycí plachty nemají jen funkci ochrannou. Na trhu se můžeme setkat také i se solární plachtou, která slouží k přírodnímu k ohřevu vody. Není to ale ohřev vody v řádech desítek stupňů. Voda se ohřívá postupně a můžeme se tak těšit na vodu asi o 5 stupňů teplejší. To jistě potěší zejména děti. Solární plachta je vlastně vyrobena z dvojité bublinkové fólie. Bubliny ve fólii plní funkci lupy, takže tím se voda dokonale ohřívá.

Plachta na míru

Pokud máme i atypický tvar bazénu nemusíme se obávat, že bychom neuspěli při objednání takové plachty. Dnes totiž není ničím výjimečným právě atypický tvar bazénu, který je dominantou naší zahrady. technik odborné firmy přijede a zapíše si potřebné rozměry a náčrtek tvaru bazénu a pak už jen můžeme očekávat zhotovení plachty na míru. tyto solární plachty jsou velmi oblíbené a jejich cena je velmi přijatelná.

Další nabídky firem – kvalitniplachty.cz

Součástí balení mohou být také různě veliká odtoková sítka, filtry, dále pak napínací gumy a kotvící kolíky, které jsou potřeba zejména pro dokonalé připevnění. Ovšem firma nabízejí i speciální navijáky na plachtu, se kterým můžeme lépe manipulovat s plachtou. Tyto navijáky si můžeme pořídit na ruční pohon, ale ty dražší varianty jsou elektrické nebo bateriové.

Krycí plachty na náš zahradní bazén mohou mít rovněž otvor, které nejsou závadou ve výrobě. Slouží k vypouštění dešťové vody, která by se na plachtě mohla shromažďovat.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.