Pozemky Riviéra Hamr: Ideální místo pro bydlení

Rozhodli jste se, že se přestěhujete do vysněného domu, ale stále se vám nedaří najít vhodnou lokalitu? Pokud si potrpíte na poklidné prostředí v bezprostřední blízkosti panenské přírody, máte jedinečnou šanci – společnost VELINVEST nyní nabízí 36 kompletně dokončených stavebních pozemků s hotovými inženýrskými sítěmi a dopravní infrastrukturou. Více o projektu Riviéra Hamr najdete zde. Projekt Riviéra Hamr je mimořádně kvalitní a získal prestižní ocenění Realitní projekt roku 2015 Libereckého kraje.

Vyberte si z typových domů. Anebo si postavte vlastní…

Společnost VELINVEST, která vám prodej zprostředková, se do projektu okamžitě zamilovala. Pozemky Hamr na Jezeře se nachází vedle Hamerského jezera. Developer zároveň vybudoval na ukázku dva typové domy. Klientům nabízí celkem šest různých typových domů, které jsou vhodné pro celoroční bydlení a rekreaci. Energeticky nenáročné stavby perfektně zapadají do krajiny a odpovídají vysokým nárokům moderního bydlení. Pokud vám typové domy nebudou vyhovovat, samozřejmě si můžete na pozemku postavit dům podle vlastního návrhu.

Proč se zabydlet v Podralsku?

Hledání ideální lokality je pro spokojený život naprosto zásadní. Riviéra Hamr v tomto směru exceluje, protože snoubí jedinečné prostředí Podralska s dobrou dostupností do Prahy (cca hodina cesty). Panoráma vápencových skal, borovicových lesů a meandrů řeky Ploučnice si zamilujete vy i vaše rodina. Navzdory své atraktivitě oblast není příliš turisticky vytížená.

Okolí Hamerského jezera je jako stvořené k procházkám, cykloturistice a samotné jezero i k vodním sportům. Příznivci adrenalinu ocení kanoing, waterboard a vodní lyže. Víkendy lze trávit výlety do nedalekých Lužických a Jizerských hor, případně po památkách v nedalekém Německu. V městě Zittau (vzdálené cca 30 km) zase dobře nakoupíte.

Fotografie okolí a spoustu dalších informací o projektu Riviéra Hamr najdete na www.rivierahamr.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.