Bydlení v hlavním městě s výhledem na Malešický les? To nabízí nový rezidenční projekt!

Chcete bydlet v Praze, ale zároveň si ceníte svého soukromí a klidu? Chcete mít veškeré výhody, které přináší bydlení v metropoli, ale máte rádi přírodu a pohled do zeleně? Představa takového bydlení už nemusí být pouze vaším snem. Ukazuje to nový rezidenční projekt Malešický háj.

Klid a soukromí s metropolí jako na dlani

Dalo by se říci, že je to takový ostrůvek klidu stranou ruchu velkoměsta. Přesto vám nabídne bydlení v Praze a samotnou metropoli na dosah. Tepající centrum budete mít vzdálené pouze pár minut, takže nikdy nebudete dojíždět daleko a dlouho. Bydlení v pražských Malešicích v nové rezidenční čtvrti vám ale nabídne prostor se zhluboka nadechnout a užít si chvilku pro sebe, kdykoliv se vrátíte domů. Tomuto pocitu dopomáhá blízkost okolní přírody, do které je projekt citlivě zasazen. Kochat se můžete výhledem na Malešický les.

Pocit soukromí nabízí komplex pouhých 5 moderních bytových domů, které nejsou vyšší než 5 podlaží. Také zde najdete pouze 107 bytových jednotek, což samo o sobě nabídne skvělé bydlení pro každého, kdo má rád své soukromí a ocení blízkost přírody.

K dispozici jsou byty různých proporcí. Garsoniéry o ploše 31 m2 vyhoví jednotlivcům nebo dvojicím, pořídit si můžete ale také střešní penthouse o ploše přesahující 139 m2. K bytům jsou k dispozici také:

  • Předzahrádky
  • Balkony či terasy

Každý byt tak má nějakým způsobem vyřešeno také propojení s okolím. V podzemních podlažích potom najdete garážová stání a sklepní kóje. Zahájení prodeje a výstavby bytů začíná v roce 2021 a k nastěhování by měl být komplex připraven během roku 2023.

Architektura ve jménu minimalismu

Mezi aktuální moderní trendy patří bezpochyby minimalistická architektura, důraz na přírodní materiály a také funkční propojení vnitřních a venkovních prostor s důrazem na promyšlenou dispozici. Nové byty na Praze 10 toto splňují bezezbytku. Nic vám zde nebude chybět, ale také nebudete mít pocit, že tady něco přebývá.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.