Několik tipů na stylové bydlení v Praze 6

Když se řekne Praha 6, mnohým z nás se vybaví především městské části jako Hradčany, Dejvice nebo Bubeneč. Jestliže hodláte bydlet blízko centra města a neradi byste platili přemrštěné sumy za lokality, jež se nachází přímo v srdci Prahy, je městský obvod Praha 6 jasnou volbou. Že byste neradi bydleli ve starších nemovitostech? To stoprocentně nemusíte. Upozorníme totiž na některé developerské projekty, které snesou ty nejpřísnější požadavky na moderní bydlení.

Projekt Dejvice House

Jestliže hledáte prodej bytů v Praze 6 v Dejvicích, vsaďte na projekt Dejvice House. Jedná se o komplexně zrekonstruovaný objekt, který je typický především svým funkcionalistickým pojetím. Dům postavený stavitelem Sukem v tomto typickém období české moderní historie je architektonicky skutečně působivý. Luxusní rezidenční čtvrť je také charakteristická optimální dopravní dostupností. Nachází se zde i spousta krásných restaurací a kaváren.

Loftové bydlení v Bubenči

Bydlení podle nejmodernějších trendů nabízí Lofty v Bubenči. Tento projekt vznikl díky slavnému architektovi Johnu Eislerovi, který projektoval objekty třeba i v Tokiu nebo Frankfurtu či Římě. Vybrat si lze z mnoha bytových jednotek o velikosti 3+kk a také zajímavý penthouse s plochou 400 m². Bytové jednotky jsou propojeny přízemním patrem a samozřejmostí jsou i balkony s vodními prvky.

Resort Vokovice

Pokud spíše upřednostňujete prodej bytů ve Vršovicích, zalíbí se vám jistě projekt Resort Vršovice. Bohatá historie začínající již rokem 1433 je jen jednou z mnoha předností této lokality. Zajímavá je zejména restaurovaná původní Villa Baroque, která pojímá hned 7 luxusních bytů. Z Vršovic se dostanete rychle kamkoli včetně letiště Václava Havla a Pražského okruhu. Občanská vybavenost této čtvrti je také vynikající.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.