Byty na Praze 6 jsou stále vyhledávanější. Chcete vědět, proč?

Hledáte perfektní místo pro život? Pokud vaše volba padla na hlavní město, rozhodně nepodceňujte výhody městské části Prahy 6. V obvodu s rozlohou 41,54 km2, který prošel četnými dostavbami a modernizacemi, si vybere opravdu každý. Ať už toužíte po moderním, ale cenově dostupném bydlení, nebo okázalém luxusu, stoprocentně neodejdete s prázdnou.

Vynikající zázemí pro široké spekrum obyvatel

Byty v Praze 6 mají takříkajíc ideální polohu. A to jak z pracovního, tak i životního zázemí. Městská část Prahy 6 nabízí perfektní občanskou vybavenost a velmi dobré podmínky pro vyznavače aktivního životního stylu. Nechybí zde četná sportoviště a spolky pro mladší i starší generaci. Jsou zde parky, cyklostezky a spousta zelených ploch vhodných k relaxaci. Není divu, že zde v posledních letech vyrostlo mnoho zajímavých developerských projektů, které jsou atraktivní také z hlediska přijatelné ceny.

Cenově dostupné i luxusní bydlení

Velmi příjemné a pohodlné bydlení nabízí Rezidence Podbaba, která získala cenu odborné poroty v soutěži Realitní projekt roku 2011. Neméně zajímavé bydlení však najdete také v oblasti Liboc, kde jsou momentálně k mání byty za více než přijatelné ceny. Ti nejnáročnější však pravděpodobně zakotví v lokalitě Břevnov. Právě zde totiž vyrostla luxusní Rezidence Bělohorská.

Rezidence Bělohorská je výsledkem práce špičkových designérů a již na první pohled evokuje dojem výjimečnosti. Velká budova čítá 35 bytových jednotek o dispozicích od 28,8 m2 až 97,2 m2. Součástí objektu jsou podzemní parkovací stání pro obyvatele, venkovní parkovací stání pro návštěvníky, moderní výtahy, oplocení předzahrádky a sofistikovaný bezpečnostní systém. Byty jsou prostorné a převládají kvalitní materiály.

Prohlédněte si byty, které jsou aktuálně k mání

A to je teprve začátek. Lokalita Prahy 6 má v rukávu mnohem více es. Chcete-li se poohlédnout po bydlení, které bude stoprocentně vyhovovat vašim požadavkům a životnímu tempu, začněte na portálu bytyprodejpraha.cz. Najdete zde veškeré informace ohledně atraktivních bytů a to nejen na Praze 6.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.