Zdravotní kancelářské židle k počítači a jejich přednosti

Jestliže trpíte zdravotními problémy nebo jim preventivně chcete předejít, pro celodenní sezení zvolte zdravotní kancelářské židle k počítači. Mezi jejich hlavní výhody patří v první řadě jejich pohodlnost. Dokáží vaše kulatá záda zaručeně narovnat, drží páteř ve vzpřímené poloze a sníží i tlak na meziobratlové ploténky, plíce a žaludek. Zpevní hluboké stabilizační svaly a zlepší také prokrvení nohou i tok lymfy.

Jak správně seřídit zdravotní kancelářské židle k počítači

Zdravotní židle k počítači musí být vždy dobře seřízeny do správné polohy. Je třeba nastavit výšku sedáku přibližně tak, aby tvořila úhel 100 °C mezi stehnem a lýtkem. Opěradlo a bederní opěrku je nutné nastavit do takové polohy, která udrží vaši páteř v esovitém prohnutí. Pokud je židle k počítači vybavena synchronním mechanismem, zregulujte ji do dynamické polohy, kdy se opěradlo a sedák přizpůsobí všem vašim pohybům. Záda je třeba mít v kontaktu s opěradlem, sedák má dobře podpírat stehna a područky zase mají dobře podpírat vaše lokty.

Luxusní manažerské židle a kancelářské židle k počítači

Kancelářské židle k počítači někdy lze najít také pod názvem manažerské židle. Zejména na vyšším pracovním postu se již neobejdete bez dobře vybavené kanceláře, luxusní kancelářské židle k počítači nebo kancelářského křesla vybaveného s kvalitním potahovým materiálem. Manažerské židle k počítači splňují nároky na zdravé sezení. Pro jejich výrobu se používají ty nejlepší materiály, jako je kůže, masivní dřevo anebo leštěná ocel. Židli velmi často zdobí třeba výrazné švy odlišné od barvy a dodávají jí neotřelý design. Manažerská židle vás pak dokonale reprezentuje. Jejich pořizovací cena je sice o něco vyšší, ale jejich komfort se opravdu vyplatí. Můžete si také často koupit kancelářské židle na akci, kde koupíte dvě za cenu jedné.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.