Jak a kde využít korkovou nástěnku?

Připadá vám, že se ztrácíte v množství informací, upozornění a aktualit? V tom případě máte nejvyšší čas na pořízení nástěnky. Pokud si nemůžete zapamatovat, co máte v daný den udělat a hromadí se vám na stole tiskopisy, složky a papíry všeho druhu, pak si zamilujete korkovou nástěnku. Prozradíme vám její způsoby využití – jakmile ji začnete používat, budete se sami sebe ptát, jak jste se bez ní mohli dříve obejít…

Proč si pořídit korkovou nástěnku do domácnosti?

Jedním z míst, kde by korková nástěnka na zeď neměla chybět, je dětský pokoj. Děti všech věkových kategorií velmi rády vystavují svá výtvarná díla a studenti si mohou na nástěnku umístit fotky, plakáty a spoustu dalších věcí, které chtějí mít nebo potřebují na očích. Korek je měkký, takže se s ním menším dětem dobře pracuje. Na nástěnku si pověsí rozvrh hodin, seznam povinností a úkolů a podobně.

Korková nástěnka má své místo i v kuchyni. Nástěnka je k nezaplacení zejména v rodinách, které se příliš často nescházejí u jednoho stolu. Rodina bude mít přehled o důležitých věcech (například o příchodu dětí ze školy) a mimořádných událostech. Nástěnka zároveň zkrášlí prostor – stačí na ni umístit společné snímky z dovolené nebo pěkné obrázky.

Korková nástěnka v pracovně či kanceláři

Pomocí korkové nástěnky dosáhnete lepší organizace práce. Je jako stvořená pro vyvěšení povinností a úkonů, které musíte udělat. Větší plochu lze rozdělit na několik menších sekcí a každé přidělit jinou funkci. Budete tak mít vše na očích a neustále k dispozici.

Víme, kde seženete korkové nástěnky a další kancelářskou techniku

Korkové nástěnky menších i větších rozměrů, flipcharty, samolepící a magnetické tabule najdete na www.protisk-shop.cz. Zavedený prodejce kancelářské techniky působí na trhu od roku 1992 a nabízí široký sortiment kvalitních produktů za velmi výhodné ceny.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.