Druhy regálů a jejich výhody. Vyberte si správného pomocníka

Regály se stávají našimi věrnými společníky. Využíváme je v garážích, také ve skladech nebo archivech, kde musíme po dobu několika dlouhých let schovávat dokumenty, faktury a další papíry, kdyby náhodou přišla kontrola. Očekáváme od nich, že vydrží opravdu dlouhou dobu. Proto sázíme hlavně na kovové regály. Jenže tato obecná kategorie v sobě ukrývá celou řadu druhů! Jaký z nich si tedy vybrat?

Obecně platí, že při výběru regálů je důležité zvolit optimální rozměry. Dříve, než si začnete vybírat z konkrétních produktů, pamatujte na jedno, a sice dvakrát měř, jednou řež. Snažte se co nejefektivněji využít prostor, který máte pro regálové systémy vyhrazený. Pozor však na špatné změření, což by mohlo vést jenom k tomu, že regál nebude sedět a vy tak vyhodíte peníze oknem.

Oblíbené jsou hlavně celokovové šroubované regály

Pokud máte změřeno a pustili jste se do výběru konkrétních kovových společníků, pravděpodobně uvažujete nad celokovovými šroubovanými regály. Důvod je prostý – je to zkrátka hit mezi regály. K dostání jsou v několika provedeních a k jejich předním výhodám patří nejen skvělá odolnost proti vlhkosti, ale také lehká konstrukce, což vede ke snadné manipulaci s regálovým systémem.

Výhody montovaných regálů s DTD policí

Narazit také můžete na takzvané montované regály s DTD policí. Opět mluvíme o kovových regálech, do kterých se však umísťují DTD police (jinými slovy dřevotřískové desky). Stejně jako předcházející regálový systém, i tento lze zakoupit v mnoha různých provedeních. K jejich výhodám patří kupříkladu to, že jejich montáž je velmi snadná a rychlá nebo že mají opravdu vysokou nosnost.

Jak jsou na tom montované regály s kovovou policí?

Nemyslete si, že se nevyrábí montované regály s kovovou policí. Ano, vyrábí se. A jsou také velmi oblíbené. Jejich hlavními přednostmi je především fakt, že mají velmi vysokou nosnost a že jsou odolné proti vlhkosti, tudíž mohou být umístěny i do skladu nebo sklepa.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.