Regály a přepravky nachází využití i v domácnosti. Proč se je vyplatí pořídit?

Když přijdou na řeč regály a přepravky, většině lidí se vybaví spíše skladové prostory než vlastní domácnost. Obojí přitom nachází praktické využití také mimo podnikatelskou sféru. V následujících řádcích vám prozradíme, k čemu by se mohli hodit i vám.

„Must have“ v garáži, sklepu a dílně

Kam uskladnit pneumatiky, pro které momentálně nemáte využití, ale v budoucnu mít budete? Jak vyřešit uskladnění věcí, jež nechcete ukrýt do skříní či šuplíků, protože je potřebujete mít na očích? Odpovědí na obě otázky jsou regály. Nabízí spoustu prostoru pro uložení nářadí, materiálu nebo příslušenství. Díky přepravkám pak můžete fungovat ještě efektivněji: umožní vám přenášet více věcí najednou, a pokud je označíte, již nikdy nebudete ztrácet čas hledáním.

Vyplatí se i ve spíži, komoře a kuchyni

Regály jsou k nezaplacení při uskladnění potravin. Prostorné police bez problémů pojmou všechny ingredience, které nevyžadují chladnější prostředí v ledničce. A vejdou se na ně i kuchyňské potřeby, jež používáte jednou za čas a na kuchyňské lince by zbytečně zabíraly místo.

Jako stvořené do interiéru v industriálním stylu

Hitem poslední doby je tzv. industriální styl bydlení. Pokud vás uchvátil průmyslový design, nebojte se sáhnout po kovových regálech jakožto alternativě ke konvenčnímu skladovacímu nábytku. Ocel si perfektně rozumí s jinými materiály a vnáší do místnosti specifickou atmosféru.

Rozhodující jsou kvalita i estetika

Bez ohledu na účely využití vždy volte regály s odpovídající nosností, perfektní stabilitou a pěkným vzhledem. Sestavit si je můžete online – v konfigurátoru na webových stránkách firmy STORAGE – specialisty na skladové systémy. Kromě regálových systémů a různých typů přepravek nabízí také dílenský nábytek, plastové koše, sudy a vědra či organizéry. Sortiment si můžete prohlédnout na storagecz.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.