Trendy v segmentu průmyslového osvětlení přejí LED technologii

Evropský trh s osvětlením zažívá v poslední dekádě nebývalé změny. Zejména pak segment toho průmyslového, kde byly nejprve zakázána halogen-fosfátová svítidla. V roce 2012 pak sodíkové výbojky HPS a metalhalogenidové výbojky. Následuje zákaz dodávek rtuťových výbojek HMP a dalších vysokotlakých sodíkových výbojek. Na otázku, čím kancelářské, průmyslové a veřejné objekty opět svítí nyní a budou i v budoucnosti, dostanete stručnou odpověď. Nyní jsou v centru je v centru pozornosti především LED osvětlení. Hledáte-li partnera, který vám dokáže poradit a doporučí vhodné průmyslové osvětlení, nepřestávejte číst. Představíme vám specializovaný velkoobchod Elkov elektro a komplexní služby, které nabízí.

Průmyslové osvětlení má světlou budoucnost

Technologický pokrok nelze zastavit. Průmyslové osvětlení nyní směřuje do velmi úsporného režimu, a proto jsou již nyní k dostání špičkové osvětlovací systémy s inteligentním řízením, moderní a úsporné modely LED osvětlení a výbojek. Díky možnosti automatické regulace je osvětlení – nehledě na technologii – mnohem úspornější než kdykoliv předtím. Pokud jste se zdráhali investovat do nových systémů, nemusíte mít strach. Vaše investice se vrátí velmi rychle i s úroky. LED osvětlení není jen úsporné, ale také velmi odolné. Životnost je oproti běžným světelným zdrojům mnohonásobně vyšší.

S čím vám pomohou profesionálové z Elkov elektro?

Elkov elektro nabízí široké spektrum služeb. Zejména poradenství vhodných typů svítidel a světelných zdrojů s ohledem na specifické požadavky klienta. Dále pak poradenství v oblasti řízení světelných soustav a průmyslového osvětlení, cenovou kalkulaci svítidel a světelných zdrojů a v neposlední řadě výpočty návrhů osvětlovacích soustav dle platných hygienických požadavků a norem. Samozřejmostí je prodej špičkových svítidel a světelných zdrojů, které má firma skladem a tedy i okamžitě k dodání.

Výše uvedené služby (výpočty návrhů osvětlovacích soustav, cenové kalkulace a odborné poradenství) jsou v rámci technické podpory prodeje zcela zdarma. Elkov elektro navíc nabízí projektantům možnost atraktivní smluvní spolupráce.

Můžete využít nabídku na provedení výpočtů:

  • vnitřního osvětlení (osvětlení kanceláří, škol, restaurací, skladů a výrobních prostorů)
  • venkovního a průmyslového osvětlení (osvětlení parků, ulic, komunikací, průmyslových ploch, scénické osvětlení fasád budov a sportovišť…)

Výpočty probíhají v programech, které zahrnují značné množství tuzemských i zahraničních výrobců svítidel,

Chcete-li se o průmyslovém osvětlení dozvědět další informace, případně nakoupit kvalitní výrobky za výhodné ceny, pokračujte na www.elkov.cz. V e-shopu jsou uvedeny maloobchodní ceny – velkoobchodní ceny se vám zobrazí po registraci a následném přihlášení.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.