Potřebujete instalatéra, plynaře nebo topenáře?

Porouchalo se vám topení a vy ho potřebujete vyměnit v co nejkratším čase? Máte problémy s montáží plynového kotle nebo sprchového koutu? Ať už jsou vaše problémy jakéhokoliv charakteru – pokud souvisí s instalatérskou, plynárenskou nebo topenářskou činností, obraťte se na tým zkušených profesionálů z týmu Lukáše Říhy. Jeho firma působí v Praze a Středočeském kraji od roku 2006 a zajišťuje veškeré instalatérské, plynárenské a topenářské služby. Mimo jiné také nonstop havarijní službu, která funguje 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.

Instalatérství a topenářství Lukáše Říhy provádí vše od drobných oprav všeho druhu, až po práce většího rozsahu. Můžete se na něj obrátit kvůli instalace veškerých rozvodů, rekonstrukci bytového jádra, výměně a montáži kotlu, tepelného čerpadla nebo ohřívače teplé vody, instalaci solárního systému, montáži podlahového topení nebo třeba výměně a instalaci radiátorů a topných žebříků.

Hlavní činnosti firmy v kostce:

  • Instalatéři realizují rozvody vody a zařizovací předměty do koupelny (vodovodní baterie, vany, sprchy, umyvadla, WC)
  • Topenáři realizují rozvody topení, instalují radiátory, regulační hlavice, pokojové a dálkové termostaty
  • Plynaři realizují rozvody plynu, připojují plynové spotřebiče, zajišťují revize a tlakové zkoušky, montáže regulátorů tlaku plynu

Portfolio služeb samozřejmě obsahuje mnohem širší spektrum činností. Ucelenou nabídku služeb najdete na www.vodotopo-riha.cz.

Firma disponuje hned třemi výjezdními místy, a to na Praze 7, 8 a 9, takže pokud bydlíte právě v těchto městských částech, můžete ušetřit za zbytečnou cestu instalatéra z jiné lokality. V případě havárie, kterou je zapotřebí akutně vyřešit, zase oceníte rychlost, s jakou instalatéři dorazí. Někdy skutečně záleží na každé minutě a v případě vody, plynu a topení to platí dvojnásob.

Instalatérství a topenářství Lukáš Říha zároveň provádí kanalizační práce jako realizaci kanalizačních rozvodů, čištění kanalizace, revize odpadního potrubí či připojení umyvadel, van, dřezů a dalších zařízení ke kanalizaci.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.