Fincentrum Reality: Nejrychleji rostoucí realitka v ČR má co nabídnout!

Trh s nemovitostmi v Praze jen kvete. Jenomže co když nemáte s prodejem nebo hledáním bydlení žádné zkušenosti? Pak můžete prodělat i kalhoty i na velmi lákavých nabídkách. Možná by nebylo od věci, kdyby po vašem boku stál profesionál, který vás celou transakcí provede takříkajíc za ručičku. A ať už vám jde o koupi nebo prodej bytu, kontaktujte ty nejlepší v oboru. Jak je poznáte? Například podle zvučných referencí. No a těch má renomovaná společnost Fincentrum Reality víc než dost. Hledáte-li odborníky, stoprocentně je najdete v řadách právě této realitky.

Pokud ve vás Fincentrum Reality evokuje známou finančně poradenskou společnost Fincentrum a.s., máte pravdu. Realitka je její dceřinnou společností a i díky tomu mohou makléři poskytovat nadstadardní servis nad rámec běžných realitních kanceláří. Portfolio služeb je velmi pestré a nechybí v něm ani zajištění výhodného financování. Transparentnost procesů zajišťuje odborný dohled nezávislé auditorské firmy PricewaterhosueCoopers a ČNB.

Takže si to shrňme. Proč si ve změti realitek vybrat právě tuto realitní kancelář Praha?

Fincentrum Reality staví na proklientském a individuálním přístupu. Spokojenost klienta je u silné společnosti na prvním místě. Již od počátku spolupráce budete cítit, že se vám makléř stoprocentně věnuje.

Díky nejmodernějším technologiím je spolupráce dynamická. Neztrácejte čas podívejte se na byty v Praze třeba hned. Ucelený přehled najdete na webové prezentaci společnosti. Bude-li se vám některá z nemovitostí zamlouvat, dostanete příležitost k okamžitému kontaktování makléře.

Zároveň se můžete spolehnout na to, že přidělený makléř bude mít dostatečné know how a nepůjdou pouze po provizi, jak je v tomto oboru běžnou praxí. U Fincentrum Reality pracují ti nejlepší.

Další informace o Fincentrum Reality najdete na www.fincentrumreality.com.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.