Profesionální správa SVJ

Jste členem právě vzniklého SVJ (společenství vlastníků jednotek) a hledáte zkušeného partnera, který se postará o správu vašeho objektu? Bezproblémové fungování družstva nebo SVJ vyžaduje výbornou orientaci v aktuální legislativě, znalosti, zkušenosti, ale i zodpovědné hospodaření s financemi. Profesionální správa nemovitostí pro SVJ v Praze od Prague Property Management (PPM) zahrnuje administrativní služby, vedení účetnictví, právní poradenství, ale i technické zabezpečení správy a provozu budov . Přenechte starosti odborníkům, přidejte se k našim spokojeným klientům a ušetřete čas, starosti i nemalé finanční prostředky.

Komplexní správa nemovitostí pro SVJ v Praze

Jsme předním poskytovatelem odborných služeb v oblasti správy bytových i nebytových nemovitostí. Našim váženým klientům již přes 25 let nabízíme komplexní facility management, ekonomickou i technickou správu budov nebo vedení účetnictví. Úzce spolupracujeme s developerskými projekty a nabízíme špičkové služby také pro Společenství vlastníků (SVJ). Naši specialisté například profesionálně zastoupí pozici předsedy a pomohou tak efektivně řídit činnost s společenství včetně nákladové optimalizace nebo investic. Díky tomu je naše správa SVJ efektivní a ekonomicky výhodná. Proto počty našich klientů i partnerů neustále rostou.

Společnost Prague Property Management působí především ve většině lokalit hlavního města Prahy, kde v současné době spravujeme více než 11 500 bytových jednotek. Díky certifikaci ISO 9001:2008 spolupracujeme s řadou developerů, spravujeme novostavby, objekty krátce po rekonstrukci. V současné době čítá naše portfolio přes 140 SVJ i BD. Spolupracujeme s partnery jako FINEP a.s, Schindler ČR a.s., KONE a.s., VEOLIA ĆESKÁ REPUBLIKA nebo Pražská energetika a.s. V rámci otevřeného ratingu Imper jsme získali prestižní ocenění „zdravá firma“ s extra skvělým hodnocením. To nás řadím mezi 3% nejstabilnějších firem v České republice.

Efektivní správa nemovitostí pro SVJ díky moderní klientské zóně

V PPM klademe hlavní důraz na snadnou komunikaci s klientem a perfektní servis za každé situace. K tomu nám dopomáhá přívětivá „klientská zóna“ i moderní komunikační nástroje, mezi které se řadí „Elektronický domovní asistent“ nebo „Info SMS“. V neposlední řadě disponujeme flexibilním pojištěním proti škodám způsobeným třetím stranám naší činností. A to až do výše 50 000 000 Kč.

Díky tomu všemu je naše správa nemovitostí pro SVJ efektivní, a především klientsky výhodná v mnoha ohledech.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.