Pomůžeme vám s prodejem nemovitosti

Prodej nemovitosti je náročný proces, který vyžaduje mnoho času a úsilí. Pokud však svěříte prodej svého bytu či domu nám v RE/MAX Anděl, můžete si být jisti, že vám poskytneme profesionální podporu od začátku až do konce prodeje.

Začneme prohlídkou vaší nemovitosti a stanovením správné prodejní ceny pomocí specializované databáze prodejů, cenových map, zkušeností makléřů z okolí a mnoha dalších faktorů. Určit správnou prodejní cenu je totiž trochu alchymie. Poté vám poskytneme rady ohledně přípravy nemovitosti na prohlídky a zajistíme průkaz energetické náročnosti.

Naši fotografové a odborníci na home staging vám pomohou s vytvořením perfektních fotografií a zajistí tu nejlepší prezentaci nemovitosti. Kromě toho samozřejmě zajistíme zpracování obecné i technické dokumentace nebo půdorysu. Zajistíme taky propagaci na internetu a další reklamní prostředky, abychom získali co nejvíce zájemců.

Následně vybereme vhodné zájemce a představíme jim prodávanou nemovitost, aniž byste museli být fyzicky přítomni. Zajistíme složení blokovacího depozita, připravíme kupní smlouvu s našimi právníky a vložíme kupní cenu do advokátní úschovy. Jakmile dojde k uvolnění kupní ceny, zajistíme veškeré navazující dokumenty, a v neposlední řadě vám pomůžeme s předáním nemovitosti a poradenstvím ohledně daňových povinností.

Pokud se do prodeje nemovitosti pustíte sami, můžete se setkat s řadou rizik. Mezi nejčastější patří nesprávné stanovení ceny, nekvalitní prezentace nemovitosti, neznalost právních aspektů prodeje, problémy s kupujícími a mnoho dalších. Tyto komplikace mohou vést k prodloužení prodejního procesu, nízké ceně za nemovitost, a dokonce i k právním sporům. A to nehovoříme o obrovském množství času, který byste mohli strávit mnohem zajímavěji.

realitní kanceláří RE/MAX Anděl nemusíte mít žádné starosti. Stačí nás kontaktovat, sdělit vaši představu a my se pustíme do práce. O všem budete mít neustálý přehled a získáte kontrolu nad každým zásadním krokem. Prodej bytu nebo domu nemusí být stresující záležitostí, když máte po svém boku profesionály, kteří si umí poradit v jakékoli situaci.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.