Investice do stavebního pozemku v Praze se vyplatí!

Jak to vypadá na realitním trhu? Záleží na tom, jestli máte v plánu koupi bytu, nebo rodinného domu. Cena bytových jednotek je poměrně stabilní, ale zdá se, že rodinné domy budou v dlouhodobém časovém horizontu nabývat na hodnotě. Zajímají vás podrobnosti? Najdete je v následujících řádcích!

Dle realitních expertů mohou za nárůst ceny rodinných domů následující faktory. V prvé řadě jde o vzestup ekonomiky a logické zvýšení cen, zvýšená poptávky a mírný útlum hypotéčního boomu. A to není zdaleka vše. K dalším důvodům výkyvů je přítomnost celé řady subjektů, kteří v daném segmentu působí. Jde o developery, menší i větší stavební firmy a jednotlivce.

Kdy je ideální doba na stavbu nového domu?

Pokud se stavbou nespěcháte, vyčkejte na příhodnější chvíli. Vzhledem k aktuálním cenám domů je výhodnější investovat do stavebního pozemku a nějakou dobu počkat. Na druhou stranou je to právě pozemek, který nyní pořídíte za skvělou cenu. Příkladem budiž vybrané stavební parcely Praha 9 Dolní Počernice se slevou přes milion korun.

golf

Proč stavět právě v Dolních Počernicích?

Zmínili jsme výhodné ceny pozemků v lokalitě Prahy 9. Nevybrali jsme si ji náhodou. Levné stavební parcely seženete i na jiných místech, ale málokterá část prahy snoubí perfektní dostupnost do centra města, dobrou občanskou vybavenost, relaxační zóny a dostatek zeleně. Za zmínku stojí i přítomnost golfového hřiště, které ocení každý milovník aktivně stráveného volného času.

Zde se dozvíte přesné ceny pozemků na Praze 9 a informace o dostupných parcelách. Většina ploch byla beznadějně rezervována, ale stále zbývá několik menších i větších pozemků. Podaří-li se vám zakoupit sousední parcely, můžete je sloučit do jedné.

Pozemky na Praze 9 jsou připraveny k budoucí výstavbě domu. Budete-li chtít, můžete zvolit některý z 12 katalogových řešení od Sekyra Group (nízkoenergetické a pasivní domy). Další informace najdete na sekyragroup.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.