Praha 5 nabídne komfortní zázemí pro mladou generaci

Žít uprostřed zeleně, a přitom v dosahu centra našeho hlavního města. Ne, není to žádný sen, který by nešlo splnit! Tohle je naprosto reálná záležitost, stačí si jen prohlédnout detaily týkající se nového bytového projektu na Klamovce.

Hodně sportu a kultury, ale také možností pro každodenní nákupy, to jsou hlavní výhody života v páté z pražských čtvrtí. Příjemný výhled a klidná atmosféra místa, to jsou už jen třešničky na bohatě zdobeném dortu. Stačí se rozhlédnout, stromy jsou všude kolem a nikam se nespěchá. Praha rozhodně není jen šeď a beton, jde o kvetoucí město západního střihu.

Klamovka má za sebou bohatou historii

Pevné pouto s jedním slavným šlechtickým rodem, přesně to se jistě vybaví místním starousedlíkům, když se řekne Klamovka. Byt k prodeji na Praze 5 odpovídá moderním standardům, nabídne útulnost, vzdušnost a dostatek slunce. Kterou z dispozic si vyberete? Možností je samozřejmě 1+kk, která vyhovuje spíše mladším párům nebo single, ale například i 4+kk, díky níž bude mít dostatek místa i početnější rodina.

Chcete předzahrádku, lodžii nebo malý balkon? I o tom lze samozřejmě uvažovat, nejen tehdy, když rádi pěstujete okrasné růže nebo levandule. V blízkém parku, jenž byl vytvořen v anglickém duchu, se může procházet odpoledne celá rodina. Historie rodu Clam-Gallasů se tu píše už od roku 1757, takže v poznávání minulých staletí milovníkům dějin nic nebrání.

Klidná zahrada aneb báječné odpolední chvilky

Vedle bytu bude zahrada lákající k posezení stráveném se sousedy. Chcete vědět o tomto projektu víc? Stačí jen kontaktovat realitní centrum, které je připraveno na vaše otázky. Moderní design, ale také důraz na účelnost a úpravy přesně na míru potřebám jednotlivých zájemců. Platí, že nic není nemožné! Stačí nastínit svou představu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.