Sprchové sety a moderní koupelna jednoduše patří k sobě

Útulný domov, ve kterém se budeme cítit téměř dokonale? Nic samozřejmě není samo od sebe a je jasné, že původní plány se mohou od reality trochu lišit. Příjemné prostředí v koupelně ale potěší všechny členy domácnosti a vyplatí se na něj dávat důraz. Vždyť v této místnosti trávíme důležité části dne a delší koupel v kombinaci s voňavou solí nás dokáže nabít potřebnou energií do dalších dnů. Jak vyjít vstříc modernímu bydlení? Změnit především koupelnu, rekonstrukce znamená spoustu úprav a ve finále spokojenost majitelů, takže žádné obavy!

Elegantní vzhled a také maximální účelnost

Zařizování bytu je vlastně jedna velká alchymie. Kdo si opravdu vyhraje s detaily a umí se poradit s odborníky, ten má zaděláno na opravdu dobrý výsledek. Páková baterie je dnes samozřejmostí a vybírat si můžete i z několika barevných odstínů. Důležité je vše dobře sladit, nabízí se zlatá a černá barva, stejně jako stále populárnější chromový odstín.

Dešťová sprcha zaručuje maximální pohodlí, sprchové sety jsou uzpůsobené pro potřeby 21. století. Myslí se i na úsporu vody, která je pro mnohé tématem číslo jedna – a to nejen kvůli peněžence. Baterie mají omezovače průtoku, ale také teploty, což je praktické pro rodiny s dětmi.

Sázka na polského výrobce se vyplatí

Dobrá reputace je pokaždé základem úspěchu a tato mladá polská značka už má leccos za sebou. Mexen baterie přinášejí moderně laděný design a hodí se i do menších koupelen či kuchyní, kde se musí šetřit doslova a do písmene každý decimetr čtvereční. Dlouholetá trvanlivost jistě potěší, stejně jako snadná instalace, která neznamená pro pozvané řemeslníky žádnou dlouhou práci a tím i výdaje navíc pro vaši kapsu. Inovativní vzhled a účelnost v jednom balení, to je dnes velmi důležitá kombinace, že?

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.