Nebankovní americká hypotéka bez registru: Řešení pro každého

Sháníte finanční prostředky, které byste mohli využít na libovolné účely? Již v tomto ohledu je klasická bankovní hypotéka nevyhovující, protože lze využít pouze na financování bydlení. Pokud vám navíc banka žádost zamítla z důvodu záznamu v registru dlužníků nebo nedostatečného příjmu, nezbude vám, než se poohlédnout jinde. Naštěstí existuje schůdná alternativa, která je v mnoha ohledech lepší než běžný hypotéční úvěr. Nebankovní hypotéka bez registru lze využít na cokoliv, třeba i na přefinancování nevýhodné půjčky nebo vyplacení exekuce.

Hlavní výhody a základní parametry úvěru

Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, nebankovní hypotéka předčí vaše očekávání. Poskytovatel se vás nebude ptát na účel financování a nebude zkoumat registry dlužníků. Pokud jste se v minulosti dostali do SOLUSU, případně máte problémy s prokazováním příjmu (např. z důvodu optimalizovaného daňového přiznání), nevadí. Získáte finanční prostředky až do výše 70 % odhadu nemovitosti, a to až na 30 let. To vše bez časově náročného papírování a prověřování bonity. Nikdo po vás nebude požadovat poplatky předem a výše splátek je srovnatelná se splátkami bankovní americké hypotéky. V nebankovním sektoru nemá tento produkt přímou konkurenci!

Bleskové schválení bez zbytečných průtahů

Za zmínku stojí také rychlost vyřízení. Proč zbytečně ztrácet čas zdlouhavou administrativou, když vám někdo schválí hypotéku do 24 hodin od zaslání fotografie nemovitosti? Přesně taková je i nebankovní hypotéka bez registru. A pozor, úvěr získáte i v případě, že nejste vlastníky nemovitosti, která je předmětem zástavy.

Chcete-li se o nebankovní hypotéce bez registru dozvědět další informace, pokračujte na www.hypotekybezregistru.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.