Nízkoteplotní čerpadlo Daikin Altherma – úsporné, výkonné a elegantní řešení

Rozhodli jste se pro nákup tepelného čerpadla? V tom případě vás nebudeme zatěžovat výčtem obecných výhod, které stejně znáte. Naopak vám doporučíme konkrétní model, který vás utvrdí v tom, že jste se rozhodli správně. Mezi nejznámější výrobce patří společnost Daikin, jejíž produkty jsou díky své kvalitě a technickým inovacím jedny z nejprodávanějších. Mezi nejnovější modely patří tepelná čerpadla modelové řady Altherma. V čem jsou lepší než konkurence?

Design

O výjimečnosti nízkoteplotního čerpadla vás přesvědčí již samotný design. Výrobce naslouchá požadavkům zákazníků, kteří vyžadují elegantní provedení. A nejde jen o vizuální podobu jako takovou – čerpadla Daikin Altherma jsou navrženy tak, aby byly maximálně kompaktní. Kladete-li důraz na vzhled, budete spokojeni. V případě, že čerpadlo umístíte na viditelné místo, oceníte estetické vlastnosti o to víc. Designéři potvrzují, že i funkční zařízení mohou vypadat k světu.

Ovládání

Ale teď to podstatné. Pouze estetická stránka vás zřejmě nepřesvědčí, ale technická specifikace rozhodně ano. Mezi výhody nízkoteplotního čerpadla Daikin Alherma patří velmi snadné ovládání. Je natolik intuitivní, že obsluhu zvládne každý. Veškeré důležité údaje zobrazuje velká obrazovka.

Pro interiér i exteriér

Pokračujeme dále. Nízkoteplotní čerpadla Altherma se vyrábí v interiérových i exteriérových verzích. Bez problémů pracují i ve velkých mrazech (do teploty -25°C) a zajistí vám nepřetržité topení/chlazení i přísun teplé vody. Systém je navržen tak, aby mohl být instalován také v novostavbách a nízkoenergetických domech.

Minimální hlučnost

Konvektory jsou oproti klasickým radiátorům menší a kompaktnější. Hlučnost je naprosto minimální a lze je bez obav nainstalovat také do ložnice, pracovny a ostatních místností, ve kterých vyžadujete naprostý klid.

Tak co vy na to? Pokud vás moderní řešení od renomovaného výrobce Daikin zaujalo, přečtěte si o systému nízkoteplotního čerpadla více na www.altherma-daikin.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.